Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Skysčiai / Rengimas ir Baigti
Odelės valiklis švelniai atlaisvinti nuo odeles
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Odelė yra per svarbi nagus. Nagus, apsaugo nuo Bakterijos. Odelės turėtų būti gerai prižiūrima. Tvarkingas atrodo Rankas ir, kita vertus, odelės drasko, jei jie nėra pri bus.

Vienas iš svarbiausių žingsnių, manikiūras, rengiant vinis yra su odelių pašalinimas. Odeles, negali būti supjaustyti arba atjungta. Manikiūras, taip pat yra Nagų modeliavimas yra daug įvairių skysčių paruošimui ir apdaila yra būtinas.

Mūsų nded padės jums, odelių odelės valiklis pašalinti minkštas ir švelnus būdas. Terminas valiklis gali dirgina. Iš tikrųjų skysčio nepaimtų į taktą odeles Jis minkština juos. Todėl odelės gali būti stumiamos lengvai atgal ir perteklių odos gabalus gali ateiti ne geriau.

Turėtų į taktą odeles atsargiai su su raudonmedžio lazdelės stumiama atgal yra. Tai gali ne bendrojo tęsti, nes ji kitaip skausmingas žalos, Nagų odos gali atsirasti. Gali perteklius odeles švelniai su tam minkštu skudurėliu gali būti pašalintas.

Pasinaudokite mūsų ilgametę Gamintojo patirtis, su kuria mes jums aukščiausios kokybės mūsų produkcija garantija. Imtis reikiamų atsargumo priemonių savo odeles ir pasinaudoti mūsų draugiškas ir maitinant odelės valiklis puikiai ir tvarkingas atrodo jūsų Rankas.

Antspaudas
+
Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.4444
Apžvalga
5
12
4
3
3
2
2
1
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis