Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Skysčiai / Rengimas ir Baigti
NDED Nagų specialusis hermetikų

Informacija
+

Jūs tikri, bet taip pat meilės atsisakyti savo modeliuojamos ir dažytos nagai negražus įbrėžimų ir nustatytas ant nagų, kad jums prarasti jau po kelių dienų, ar? Siekiant išvengti tokių problemų, mes rekomenduojame naudoti mūsų NDED Nagų specialusis laivybos Siegelers. Su šiuo skysčiu, jums sandarinimo jūsų gatavo nagai paprastas būdas. Gydyti jūsų nagai atskirai ir kad juos į savo norimo ilgio ir formos. Nesvarbu, ar norite redaguoti savo pobūdžio, ar jūsų dirbtinius nagus. Po šepečiu jūsų nagai su buferiu, jūs modelio kailio gruntas gelis pirmą kartą ir tada gelio struktūros sluoksnis. Tegul atskirai sukietėja tiek gelio sluoksnių. Imtis dėl prakaito sluoksnį su švaresnis po pastato gelis ir sklandžiai failą prireikus mažosios pažeidimų. Kitas žingsnis, galite taikyti savo mėgstamą spalvą gelio ar nagų lako ir įtraukti madinga nagų dailės kai dar drėgna. Po to viską tinkamai džiovinti, galite taikyti Spezialversiegeler kaip nagų lakas. Mūsų aukštos kokybės Nagelversiegeler atitinka jūsų lūkesčius, tada ne turėtų laukti ilgiau ir įvairių pažeistas šis pačias paruošimo ir finsh už mažą kainą.

Antspaudas
+

Kietėjantys ore

Nagų dizainas be jokių kietinimo prietaisų: dekoruokite natūralius ar dirbtinius nagus be jokių prietaisų, kuriems reikia elektros maitinimo. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai kietėja patys ore.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

3.9474

Apžvalga

5
6
4
9
3
2
2
1
1
1

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis