Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Skysčiai / Rengimas ir Baigti
NDED Nagų saulės

Informacija
+

Nesvarbu, ar jūs turite meno ar gamtos nagai, abu gali būti Užpultas UV spinduliuotės ir tai gali sukelti negražus geltonos dėmės ant nago plokštelės. Bet ne tik saulės spindulių gali dažų jūsų nagai, taip pat dažnai apsilankymo soliariume arba dūmų padėti. Bet nesijaudinkite. Gali ištaisyti nagų saulės blokatorius, NDED. Galite pradėti klasikinis manikiūras, taikomi gruntas geliu savo nagus ir tegul sukietėja tai pagal šviesos sūdymo vienetas. Tiesiogiai po to atkreipti sluoksnio struktūrą gelis per gruntas gelis ir taip pat gali išgydyti. Atminkite, kad tinkamai parengti C kreivė su šis gelis. Pašalinti prakaito sluoksnis su siurblys ir sklandžiai padavimo visus nelygumus. Dulkių žemyn jūsų nagai, uždėti antspaudą su sandarinimo gelio, ji sustiprina ir vėl pašalinti prakaito sluoksnis. Dabar galite saulės blokatorių kaip nagų lako dažų jūsų nagai ir sausas. Žinoma, jūs galite taip pat tik viena Glaisto, nagų lakas, ar dažų perteklių taikomos naudojant NailDesign saulės blokatorių. Savo natūralius nagus yra apsaugotas blokatorių, sustiprinti ir be to jis daro juos labiau atsparus įbrėžimams ir aukšto blizgesio. Aukštos kokybės nagų dizaino produktą iš produktų įvairiausių skysčių paruošimui ir baigti, gauti su mumis už prieinamą kainą. Dabar imtis atostogas šių negražus dėmės ant savo nagų.

Antspaudas
+

Kietėjantys ore

Nagų dizainas be jokių kietinimo prietaisų: dekoruokite natūralius ar dirbtinius nagus be jokių prietaisų, kuriems reikia elektros maitinimo. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai kietėja patys ore.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

4.8

Apžvalga

5
4
4
1
3
0
2
0
1
1

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis