Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Skysčiai / Rengimas ir Baigti
Nagų paruošimas skystas, dehidratacija ir riebalų šalinimo

Informacija
+

Naudingas produktas iš mūsų klasės rengimas ir baigti yra NDED nagų paruošimas skysčio. Tai naudinga akcijų izopropilo alkoholio ir acetono mišinys yra būtinos tvirtos pirštų nagai. Gruntas po to šis skystis šviesiuoju taikymo. Lengvai, taikant jums profesionalių priežasties gydymo jūsų nagų plokštelės tokiu būdu, laikyti labiau modeliavimo Bomboszczelny. Stiprus efektas pasiekiamas pašalinus drėgmės ne vienu metu riebalų šalinimas. Jūs galite naudoti mūsų Dehydrierer taip pat prieš manikiūro, tiek tapyba. Geriau, jūs turi parengti savo nagus. Vėliau dangos laikyti ilgiau. Tai svarbu, tačiau, nenaudoti jį dirbtiniai nagai! Ingredientas yra acetono, tirpiklis ir gali pašalinti jūsų dirbtinius nagus arba akytos padaryti. Patogus šalutinis poveikis, kad medžiagos veikia antiseptinės izopropilo alkoholio ir pašalina bakterijas ir ligų sukėlėjų kaip mažą. Galite pasirinkti, kaip jūs naudoja jau mus nuo įvairių bottlings. Yra šios profesinės produkto teptuku butelyje, praktiška ir patogu 15 ml arba sumažėjo dydžio 4000 ml. Jūs gausite 1 litro buteliai su gera rakinama užsukamu tada 4 x savo gyvulių ar pačių dalis. Kad laimingi ir kad šiandien jūsų puikus Nageldesignausstattung tiesiogiai iš gamintojo.

Antspaudas
+

Kietėjantys ore

Nagų dizainas be jokių kietinimo prietaisų: dekoruokite natūralius ar dirbtinius nagus be jokių prietaisų, kuriems reikia elektros maitinimo. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai kietėja patys ore.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

4.5897

Apžvalga

5
23
4
17
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis