Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Skysčiai / Rengimas ir Baigti
NDED nagų lako korektorius parkeris

Informacija
+

Nagai ir manikiūro, ji turi gera medžiaga taip, kaip kai kurie praktiškai kai kurie skysčiai rengiant ir apdaila. Tapyba spalvos nagų lakas gali sudaryti su manikiūro ir taip pat į modelio vietą. Gražiai lakuotus nagus traukti vėl žavisi žvilgsnių. Yra, dažai dengiami bet nėra labai švarus, tapyba nėra gera išvaizda. Jis gali lengvai kartų atsitikti kad kai dažų žemių odelės ar nago kraštas. Tačiau, kaip klaidą pleistras, ne iš tapybos visam nagų? Čia, mūsų NDED yra nagų lakas korekcijos rašiklį į žaidimą. Su juo galima taisytis lengvai ir tiesiog nepatrauklus vietose. Švirkštimo priemonės yra skirtos naują receptą ir be acetono. Ji yra maitinamasis sudedamųjų dalių ir gali būti lengvai taikomos. Už KAIŠTĮ galite rasti mūsų diapazonu, atsarginės dalys, visada tiksliai dirbti. Galite rinktis vienodo dydžio ir apvalios viršuje, visiškai pagal savo skonį ir jie geriau susidoroti su kas viršuje. Remiasi mūsų ilgametę patirtį gamyboje. Mes siūlome produktus iš aukščiausios kokybės. erzina jus jau nebėra apie nedidelių glitches kai dažymo nagus. Pašalinti mažas klaidas greitai ir lengvai su mūsų pataisos parkeris.

Matmenys
+

0.111 Metras (m)
0.019 Metras (m)
0.017 Metras (m)

Antspaudas
+

Kietėjantys ore

Nagų dizainas be jokių kietinimo prietaisų: dekoruokite natūralius ar dirbtinius nagus be jokių prietaisų, kuriems reikia elektros maitinimo. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai kietėja patys ore.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

3.875

Apžvalga

5
1
4
5
3
2
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis