Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Skysčiai / Rengimas ir Baigti
Gruntas yra rūgščių ultra obligacijų nago paruošimas

Informacija
+

Pagrindinis indai paruošimo ir apdaila, taip pat modeliavimo pati visada pakanka sandėlyje turi būti profesinės nagų salonas.

Labiausiai gruntas dažniausiai naudojamų skysčių nagų dizainas tikrai girdėjau. Gruntas ir ultra obligacijų riebalus ir valyti nagų dulkių ir purvo.

Skystį užtikrinama, kad modelį padėtis medžiaga tvirtai sujungti su nago paviršiaus.

Medžiaga yra naudojama po rankas išvalyti, pašalinti į taktą odeles ir nagų filed formoje. Rūgščių ultra obligacijų gruntas suteikia puikus klijai stiprinimas tarp gamtos ir akrilo ar gelio nagai.

Šis nded gruntas visus modelio buvimo vietos nustatymo sistemos ir kiekvienos rūšies nagų yra tinkamas. Naudojamas Kiekis yra išpilstytas kaip reikia, atitinkamus konteinerius galima rasti nded parduotuvėje.


Antspaudas
+

Kietėjantys ore

Nagų dizainas be jokių kietinimo prietaisų: dekoruokite natūralius ar dirbtinius nagus be jokių prietaisų, kuriems reikia elektros maitinimo. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai kietėja patys ore.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

5

Apžvalga

5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis