Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Skysčiai / Rengimas ir Baigti
Mūsų bazė kailis nagų lakas apsaugo pagelsta nagų

Informacija
+

Pagal lakas NDED Glaisto yra ideali vieta už visų nagų blizginimo priemonės. Per greitai sviedinių nagų blizginimo Taigi pagaliau priklauso į praeitį, nes ilgai sustoti savo nagų lako garantuojama su šiuo produktu. Nes įtraukiamos formaldehido, tolueno, kanifolijos, vinilakrilato ir taip pat nėra kvapiųjų medžiagų ar konservantų, šis straipsnis taip pat labai geras jautrioje ir trapioje nagai tinkamas. Ji labai greitai džiūsta ant natūralių nagų. Todėl jis gali tęsti plaukiojimą su nagų dizainas. Jau nebeliko net spalvos savo nagus, nes mūsų produktas, siekiant išvengti discoloring ir pagelsta nagai. Taip pat stiprus raudonas signalas arba neono žalia nagų lako daugiau neturi jokių šansų prieš šį aukštos kokybės gruntas. Pirmasis herbas nagų yra labai svarbus, nes jis skatina ir sveikiems nagams. Mūsų prekės taip pat gali būti naudojamas kaip nagų lakas, nes jis gali atrodyti gražiai ir, žinoma, vinis. Moterys, kurios nori įbrėžimams atsparus, sustiprintos natūralaus nago ir ilgai stotelė Nagellackes, reikia mūsų produktą. Pasinaudokite mūsų ilgametę praktinę patirtį kuriant nagų dizainą ir atsisveikinti su pakitusios spalvos, nuobodu ir trapūs nagai. Sektoriuje rengimas ir baigti skysčių, tai Glaisto absoliutus turi - rinka. Mūsų produktas yra įmanoma, atsižvelgiant į paklausos apimtis 15 ml ir 4000 ml.

Antspaudas
+

Kietėjantys ore

Nagų dizainas be jokių kietinimo prietaisų: dekoruokite natūralius ar dirbtinius nagus be jokių prietaisų, kuriems reikia elektros maitinimo. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai kietėja patys ore.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

4.5

Apžvalga

5
4
4
4
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis