Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Skysčiai / Nagų priežiūra
Vylet Nails  Ketera  užpildas

Informacija
+

Švieži iš gamyklos mes pateikiame jums su VÝLET Vinys 3, 1 gilus griovelis užpildas. Gauti naudą Šis specialus skystis iš karto jaučiasi. Šiais laikais, viskas turi eiti greitai ir todėl priežiūra turėtų būti Nagai yra tik teisę nėra per trumpas. Šis ketera užpildas yra specialus Produkto. Jis apjungia keletą savybių ir įtikina būti Gali. Jūs gausite bazė kailis, giliu grioveliu užpildas ir nagų lakas su rakštis skydas į buteliuką, kuriame yra 15 ml tūrio. Išsaugoti vertingas laiko paraiškoje, nes dabar reikia ne tris taip Nagų produktai labiau šalia ant jūsų stalo. Į priekį į šį Straipsnis iš mūsų didelį asortimentą. Dar viena ypatybė yra tai, kad kad šis griovelis užpildas turi aiškiai nuoseklumas. Priešingai nei į Tai dabar standartinis, balansavimo balkšvas į roséfarbenen dangų aišku arba kitaip išreikšti skaidrios spindi kaip laku. Naudoti Jūs jį kaip apsauga nuo spalvos kai spalva Coatings duomenų bazėje ar pats Jūs negražus keteros, nago. Jei iš auginami Perėjimas yra gera išvaizda jūsų nagų ir nagų modeliavimo, tada taip pat įterpti užpildymo dažais. Spalvotas lakas Gauti geriausią 3 in 1 taikant dažų nagai Rakštis skydas ir gražiai spindi. Tai greitai su a Džiovinimo laikas karūnuotas. Apsipirkti į jūsų širdį turinio ir pasinaudoti Pasakų vertė už pinigus.

Matmenys
+

0.033 Metras (m)
0.033 Metras (m)
0.067 Metras (m)

Antspaudas
+

Kietėjantys ore

Nagų dizainas be jokių kietinimo prietaisų: dekoruokite natūralius ar dirbtinius nagus be jokių prietaisų, kuriems reikia elektros maitinimo. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai kietėja patys ore.

Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis