Sertifikuota internetinė parduotuvė
Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
3 metų garantija apie visus prietaisus
Daugiau kaip 150 LED geliai
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Skysčiai / Nagų priežiūra
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Vylet Nails Kalcio Nagai
Informacija
+
Mes pasirinkome pagal skysčio nuo jūsų rankų ir kojų nagų jums. VÝLET-Vinys kalcio nagų priežiūra yra trapūs ir krekingo nagai Gelbėtojas. Galbūt jus erzina aplink ilgai triuškinantis nagų patarimai. Skystis yra perduodamas kartu su mineralinių kalcio ir yra ideali priemonė šių blogybių. Dėka gamybos kokybės nagų salonas, susijusi su profesinių produktu savo manikiūro ir pedikiūro. Jis ateina į jūsų gražus stiklo butelyje su integruota teptuku į užsukamu dangteliu. Jūs žinote, kuris iš jūsų nagų lako. Rožiniai šviečia odos priežiūros produktas yra plona ir lengva valdyti. Yra lengvai teka danga yra taikomas natūralius nagus. Nago plokštelės, nieko daugiau yra iš šviesios spalvos pamatyti. Nagai VÝLET-Vinys kalcio laiku ir teisinga džiūsta. Diskretiškas blizgesį tada atsispindi jūsų nagai. Reguliariai taikyti, jūsų nagai ir nagai atgal elastinga bus trapūs, krekingo ir skaldos baigėsi. Nagų stabilizatorius gali būti taikomas kaip išgydyti. Tiesiog palaukti po užsakymo vieną dieną ir taikant produktą dar kartą. Taip trečią dieną su nagų lako valiklis pašalinti ir pradėti nuo nulio. Galite tai atlikti dvi savaites. Rasite neprilygstama pasiūlymai visada su mumis - smagių atradimų.
Matmenys
+
0.033 Metras (m)
0.032 Metras (m)
0.075 Metras (m)
Antspaudas
+
Kietėjantys ore

Nagų dizainas be jokių kietinimo prietaisų: dekoruokite natūralius ar dirbtinius nagus be jokių prietaisų, kuriems reikia elektros maitinimo. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai kietėja patys ore.

Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
3
Apžvalga
5
0
4
0
3
1
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis