Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Skysčiai / Nagų priežiūra
Nagų kietiklis padeda ploni ir trapūs nagai

Informacija
+

Jūs ir kaip daugelis kitų ištikti trapi ir plona natūralius nagus? Tada taikote mūsų NDED piršto nagų kietiklis vinis pabaigoje. Nesvarbu, ar taikote mūsų NDED Nagų kietiklis tik kaip nagų lakas ar Glaisto. Apdaila ir formos jūsų nagai pirma su smėlio lapo failo ir atsikratyti juos padavimo. Kompensuoti drėgmės praradimo trapūs nagai, masažuoti nagų nafta. Tai gali būti lengvai nustumti jūsų odeles su UV. Mes rekomenduojame jums imtis raminantis vinis ir vonelė rankoms. Vėliau, jūs dėvėti mūsų Nagų kietiklis, kuri užtikrina apsaugoti jūsų nago plokštelės. Jūsų nagai yra labai ploni, galima taikyti vienas sluoksnis. Leisti sukietėja ir abiejų sluoksnių. Rekomenduojame pakartoti šią operaciją reguliariais laiko tarpais. Nepamirškite pašalinti visada senas Nagų kietiklis sluoksnis su acetono nagų lako valiklis prieš taikydami naują apsiaustą. Pagal jūsų pageidavimus, galite dažyti spalvų lako tiesiogiai, po to jūsų nagai. Visiškai išgydyti dažų, po paliekant jus taikyti mūsų Nagų kietiklis nustatyti dar kartą. Atsiprašome, jūs turite savo minkštas ir trapūs nagai ne laukti ir dar gauti naudos iš piršto nagų priežiūrai, nagų studija-kokybės garso, iš mūsų įvairių skysčių. See for yourself, ir kad mūsų pirštų nagų kietiklis mažą kainą.

Antspaudas
+

Kietėjantys ore

Nagų dizainas be jokių kietinimo prietaisų: dekoruokite natūralius ar dirbtinius nagus be jokių prietaisų, kuriems reikia elektros maitinimo. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai kietėja patys ore.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

4.4286

Apžvalga

5
5
4
1
3
0
2
1
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis