Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Skysčiai / Nagų priežiūra
nded Kalcio priežiūra

Informacija
+

Daugelis ieško manicured nagai ir turi tą pačią problemą kaip daugelis kitų, kad nagai nėra stabilumo. Daro kažką, bet ir gražus ir manicured rankas ir gražūs nagai. Iš kasdieninio streso, susiduria mūsų rankų ir nagų, nagus gali prarasti stabilumą ir taip ašara, aplaužyti ir rakštis. Įvairių išorinio poveikio, jie tampa akytos ir trapi. Bet tai nebūtinai turi būti, ir su tinkama priežiūra gali greitai ir tiesiog turi būti atiduoti. Norėdami tai padaryti, vienas turi žinoti tik kokia skysčiai yra reikalaujama, kad vinis. Manikiūro turėtų būti suprantama, jei norite turėti gražus nagai. Po to, kai nagai turi būti tinkamai prižiūrimi. Mūsų nded kalcio priežiūra yra puikiai tinka teikti trapūs nagai su svarbių maistinių medžiagų kalcio. Veiklioji trapūs nagai bus atgal elastinga ir neleidžia sunaikina, išardymas, arba Splitterns rizika. Gauti maistingas priežiūros jūsų nagai 15 ml teptuku butelyje. Su teptuku galite taikyti tiesiog stengiasi sustiprinti savo natūralius nagus, kaip nagų lakas, gamtos. Mes siūlome aukščiausios kokybės produktus. Mūsų patirtis gali pasitikėti gamintojo besąlygiškai. Jau neviltis su jūsų nagai, jei jie yra trapi ir pažeidžiama ir palaikyti mūsų kalcio.

Matmenys
+

0.033 Metras (m)
0.019 Metras (m)
0.075 Metras (m)

Antspaudas
+

Kietėjantys ore

Nagų dizainas be jokių kietinimo prietaisų: dekoruokite natūralius ar dirbtinius nagus be jokių prietaisų, kuriems reikia elektros maitinimo. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai kietėja patys ore.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

4.7273

Apžvalga

5
9
4
1
3
1
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis