Dovanojame Jums siuntimo išlaidas! Nuo užsakymo vertės 119 € * tik siunčiant per DHL į

Kategorijos

Produktai, pažymėti šis logotipas buvo sertifikuoti TÜV Süd.

Jūs esate čia: Skysčiai / Nagų priežiūra

Nagų priežiūra

NDED nagu kietiklis Nagų priežiūra
from 2,07 € *

Nagams reikia didesnės priežiūros nei tik gražaus natūralių nagų lakavimo arba gražiai atrodančių dirbtinių nagų priauginimo. Nuolatinis dirbtinių nagų priklijavimas arba ilgalaikis lakavimas neigiamai veikia natūralius nagus, jei prieš modeliavimą jie nebuvo reguliariai prižiūrimi. Netiesiogiai nagai prižiūrimi, kai mityba yra sveika ir subalansuota, o tiesiogiai, kai naudojami kokybiški nagų priežiūros produktai. Nagų priežiūros pieštuko sudėtyje yra vitaminų, todėl jis tinka nagų ir jų odelių priežiūrai. Jį paprasta naudoti, be to, jis pagamintas remiantis naujausiais moksliniais tyrimais. Skirkite savo nagams trumpą priežiūros pertraukėlę, kai nuvalote nagų laką arba nuimate dirbtinius nagus. Nagų priežiūros aliejuke yra sudėtinių medžiagų, kurios puoselėja trapius nagus ir sausas nagų odeles bei prisotina pantotenatu, kurį nagai įsisavina kaip kalcį, todėl natūralus nagas neplyšta. Ne tik nagų priežiūrai, bet ir visos odos priežiūrai rekomenduojama naudoti Elina rankų priežiūros kremą. Jis išsaugo drėgmę, nesudaro riebaus paviršiaus ir saugo odą nuo kasdienio neigiamo poveikio. Galima įsigyti ir Elina rankų priežiūros balzamą.


Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis

Nav rakstu varēja atrast atbilst jūsu meklēšanas kritērijiem. Lūdzu, izvēlieties citu meklēšanas vārdu un mēģiniet vēlreiz.
Vai jums ir kāds priekšlikums par jaunu posteni? Jūs esat laipni aicināti dodiet mums zināt.