Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €

Sąlygos

Atšaukimas

Jūs galite atšaukti savo sutartį per 14 dienų be nurodžius priežastis raštu (pvz., laišku, faksu, elektroniniu paštu) arba - atšaukti grąžinant daiktą - jei iki termino baigiasi prekės. Laikotarpis prasideda gavus šio raštu pranešimą, bet ne prieš kvitas prekių gavėjui (pasikartojančių pristatymo panašias prekes ne prieš į 1. dalinio pristatymo gavimo) ir taip pat nėra ne vykdyti savo įsipareigojimus pagal 246 straipsnį § 1 Abs 2 § 1 ir 2 įstatymo projektas ir mūsų įsipareigojimai pagal § 312g straipsnio 1 dalyje sakinio 1 BGB kartu su 246 straipsnio § 3 BGB bankui.

Atšaukimo laikotarpis yra pakankamas, kad būtų siųsti panaikinimo ar dalykas. Panaikinimas turi būti siunčiami:

nded e.K.
Arndt Leonards
Talbenden 17
D-52353 Düren - GERMANY
Telefonas: +49 2428-8198991
Faksas: +49 (0)2428-5088618
Paštas: info@nded.com

Pasekmės

Veiksmingą atšaukimo abipusiai gautos išmokos turi būti grąžintas, ir bet kokias išmokas (pvz., palūkanos).

Galite duoti mums spektaklis gavo ir naudą (pvz., mokant išmokas) negyvena ar iš dalies grąžinti klausimą, ar tik pablogėjusios būklės, arba, jums bus nustatyta pareiga mokėti kompensaciją. Už daikto būklės pablogėjimą ir papildomos naudos, turite sumokėti kompensaciją, tik tada, jei naudojimo būdai arba naudojimo charakteristikas ir veikimo svarstyti klausimu, po sandorio dėl nusidėvėjimo. Žodžiais "bandymų savybes ir veikimą" reiškia, kad iš atitinkamų prekių tikrinimo ir vertinimo, kaip tai yra įmanoma ir parduotuvėje.

Kilnojamieji daiktai yra, turi būti grąžinami mūsų rizika. Jūs turite padengti grąžinimo išlaidas, jei pristatytos prekės užsisakyti ir jei kaina grąžino bylą, kurios suma ne didesnė kaip 40 € arba jei esate už didesnę kainą dalykas panaikinti dar grįžimas metu arba dalinį atlygį. Priešingu atveju grąža yra nemokama ir jums. Ne siuntinių ką išsirinkti.

Kompensuojamų išmokų įsipareigojimai turi būti įvykdyti per 30 dienų. Laikotarpis prasideda už jus, kai jūs siunčiate savo anuliavimo arba prekėmis, mus su jų priėmimo.

Special Notes

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis