Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Prietaisai / Ultragarsinė valymo įrenginį
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10

Ultragarsinė valymo įrenginį

NAIL-EON Ultrasonic Cleaner Ultragarsinė valymo įrenginį NAIL-EON Ultrasonic Cleaner
32,37 € *
24,90 € / 1000 g

Griežčiausių higienos normų privaloma laikytis ne tik profesionalams prižiūrint rankas ir pėdas, bet švara ypač svarbi ir „paprastame nagų grožio salone“. Daugelį prietaisų reikia ne tik paviršutiniškai nuvalyti, bet ir kruopščiai išvalyti su ultragarsiniu valymo prietaisu. Tik kruopščiai išvalius, nelieka smulkiausių dalelių, susikaupiančių nuo nagų, dirbtinių nagų arba odos. Ultragarsinis valymo prietaisas yra moderni ir efektyvi valymo prietaisų rūšis. Jie veikia labai tyliai ir greitai bei lengvai telpa netgi ant mažų darbo stalų. Su ultragarsiniu valymo prietaisu nekenksmingi tampa daugelis (ne visi) dirgiklių, dėl kurių gali būti sukeliamos nagų ir nagų odelių infekcijos. Taip saugoma Jūsų ir Jūsų klientų/klienčių sveikata. Jūsų klientai bus įsitikinę, kad Jūsų nagų grožio salone palaikoma higieniška švara, nes ultragarsiniai valymo prietaisai jau seniai naudojami namuose, papuošalų ir akinių valymui. Prietaisai veikia su vandeniu, nenaudojant jokių agresyvių valymo priemonių, todėl galite drąsiai laikyti juose savo prietaisus ir įrankius, nes vanduo nepakenks jokioms medžiagoms. Nagų dizaineriai ir dizainerės taip pat gali drąsiai naudotis šiais prietaisais.

Mūsų prietaisai yra techniškai nepriekaištingi ir atitinka Europos Sąjungos standartus. Mažesniems prietaisams, kuriuos norėtumėte įsigyti iš mūsų, galime pritaikyti mažesnę kainą, kad Jums apsimokėtų grožio salone ant kiekvieno darbo stalo turėti po ultragarsinį valymo prietaisą. Prietaisams suteikiama 3 metų garantija.


Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis