Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Prietaisai / Stalas šviesa
Nail-EON profesinės parą stiprintuvą
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Higienos ir švaros turėtų būti prioritetas vinys ir nagų dizaino. Be to, svarbūs punktai yra pratybų ir tinkamą medžiagą ir įrankis. Įrangos ir darbo šviesos apima daug nagų salonas ant kiekvieno stalo. Kad Workbench turėtų būti tvarkinga ir aiškiai suplanuota. Vietos nustatymo modelis ar nagų dizainas tinkamai dirbti, svarbu pakankamas ir geras apšvietimas. Mūsų NAIL-EON profesinės darbo žibintas nušviečia darbo srityje ir teikia geriausią vizija. Darbo žibintas, galite pamatyti nelygumus, nagu, taip pat mažiausias pažeidimų nagų dizainas. Žibintas buvo specialiai sukurtos nagų dizaino darbai. Tai kad jis buvo puikiai suderinta apsaugo blaško atspindžiai ant nago. Lempos 20 vatų vamzdelis užtikrina būtinas apšvietimas. Jūs gausite pateikta šalia žibinto pakeitimo vamzdis. Mūsų darbo stalo lempos yra gaminami pagal aukščiausius Europos kokybės gairės ką jūs geriausiai garantuota kokybė. Mes siūlome daugelio metų patirtį kaip gamintojas. Įtikinti mūsų produktus ir geriausiai apšviesti savo darbo stalo su mūsų darbo žibintas. Jums bus galima pagerinti jūsų nagų dizaino ir modeliavimo rezultatus ir yra annoyed, kad daug anksčiau nenaudojote lempa už jūsų darbą!

Matmenys
+
0.754 Metras (m)
0.319 Metras (m)
0.068 Metras (m)
instrukcijos
+

Puikus ir prašmatnus pagalbininkas nagų dizainui. Jis padeda išgauti pakankamai šviesos, kuri reikalinga nagų modeliavimui.      


Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.8
Apžvalga
5
43
4
11
3
1
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis