Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Prietaisai / Stalas šviesa
NAIL-EON lempos darbo vietoje yra ekonomiškas ir leuchtent ryškiai vienu metu
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Higienos ir švaros turėtų būti prioritetas nagų dizainas ir nagų mados gali apimti naudotis ir teisę medžiagos, taip pat įrankį dėl svarbiausių klausimų. Įrangos ir darbo šviesos apima daug nagų salonas ant kiekvieno stalo. Žibintas yra svarbiausių indų ant į darbastalį. Vinys ir nagų dizainas, teisę apšvietimas yra būtini, kad būtų galima dirbti tobulai. Mūsų NAIL-EON lempos darbo vietoje suteikia Jums puikias darbo sąlygas ir pradeda savo kelią į spalvingas modelis sluoksnių. LED lempos yra neatspindintys ir žemos radiacijos. Balta ryškiai LED technologija pasiekti poveikio verčių, pvz., tik vasaros. Todėl visas darbalaukis gali būti visiškai apšviesti. Lempos turi išvystyti ne šilumos LED privalumas. Skirtas jie yra todėl kokiai nagai, nes nėra nudegimų rizikos. Nagų stilistai ir klientams, darbo pagal lempos yra lygiai taip pat smagiai. Kadangi jokių dulkių traukia patį žibintą, valymo yra lengva ir nėra neigiamo poveikio. UV-gelio galima ne į harden trūksta šilumos. Mes siūlome aukščiausios kokybės produktus, kurie atitinka aukšto Europos standarto reikalavimus. See for yourself, ir nebe piktintis jis prastas apšvietimas ant jūsų stalo. Palikti šviesos eiti su mūsų NAIL-EON lempos darbo vietoje.

Matmenys
+
0.754 Metras (m)
0.319 Metras (m)
0.068 Metras (m)
instrukcijos
+
Kadangi pati lempa dulkių nepritraukia, valymo procedūra yra paprasta ir nesudėtinga. Su šiuo darbiniu šviestuvu galima gerai apšviesti visą darbo stalą.
Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.9412
Apžvalga
5
16
4
1
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis