Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Prietaisai / Parafino Rankų vonia
Parafino vaškas, NAIL-EON numatomos ypač jautrią odą
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Nagų salonas, kuriuos organizuoja ne tik nagų ar manikiūras, labai svarbus yra prie rankų ir nagų priežiūrai. Parafino vonelė yra vienas iš populiariausių nagų salonas įranga Spa. < BR >< BR > NAIL-EON su parafino vaškas greitai nustatyti rankas ir tvariai yra intensyvios terapijos gydymo. Komplektą sudaro: elektrinė Parafino vonelė, dviejų aromatas parafino blokus ā 400 gramų, dešimt Protectorbags folija ir du šiltas kilpiniai audiniu pirštines. Parafino vonelė teigia sausas ir chapped odos ir atveria poras. Vėlesnio gydymo, kremai ir losjonai veikia į gilesnius odos sluoksnius. Vaškas rinkinys tinka rankų, pėdų ir alkūnių globą, terminis apdorojimas padidina gerovę ir gali padidinti odos elastingumą.

Universalus parafinas vonia nustatyti su vašku iš NAIL-EON yra metodas, ypač trunkantis poveikis gali sukelti sveikatos skundų, pavyzdžiui, artritas, uždegimas, sporto traumų ir sąnarių sustingimas simptomams palengvinti. Prekinių ženklų parafino vonios rinkinys su vašku nagų Eon turi 3 metų garantija visi įrenginiai čia nded interneto parduotuvė, taip pat padeda ergoterapijos ir reumato. NAIL-EON parafinas vonia, nustatyta + 2x400g parafinas ir kosmetikos reikmenų parafino Starter Kit Orange už rankų, pėdų ir nagų salonuose.Matmenys
+
0.24 Metras (m)
0.309 Metras (m)
0.175 Metras (m)
instrukcijos
+

1 veiksmas: nusiplauti ir kruopščiai nusišluostyti rankas. Nusiimti papuošalus, pasiraityti rankoves. PASTABA: prašome atkreipti dėmesį, kad šiluminės apsaugos grotelės būtų ant prietaiso pagrindo.

2 veiksmas: patikrinkite vaško temperatūrą šiek tiek jo uždėdami ant vidinės riešo pusės.

3 veiksmas: šiek tiek praskėtę pirštus, ranką panardinkite į vonią. Tada staigiai, bet atsargiai ją ištraukite. Palaukite, kol vaškas ant rankų sukietės. Prieš kitą  panardinimą palaukite, kol vaškas sukietės bent 3 sekundes. Kietas parafinas nebeblizga.

4 veiksmas: 3 veiksmą galima kartoti daug kartų, bet mažiausiai 3 x. Kuo daugiau dedama sluoksnių, tuo ilgiau išsilaiko šiluma.

5 veiksmas: užsidėti apsauginį uždangalą ir apie 15 minučių rankas palaikyti kilpinėje pirštinėje.Taip bus išlaikyta šiluma.

6 veiksmas: frotinę pirštinę nuimti ir sukietėjusį vašką pašalinti nuo rankų apsauginiuuždangalu. PASTABA: rekomenduojama sukietėjusį vašką išmesti, nes jame atsiranda negyvųjų ląstelių priemaišų.

Patarimas: prieš taikant parafino vonią, rankas galima ištepti kremu. Dėl šilumos atsiveria pagrindinės poros ir kremas puikiai gali atlikti savo funkciją. Dėmesio: parafino lygis vonioje neturi viršyti leistinos ribos. Kojų (pėdų) ir alkūnių priežiūrai prašome atlikti 1–4 veiksmus.Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.9
Apžvalga
5
25
4
2
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis