Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 49 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Prietaisai / Parafino Rankų vonia
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode WINTER2016
Parafino vaškas, NAIL-EON numatomos ypač jautrią odą
Informacija
+

Su mūsų nail-Eon parafinas komplektas esate visiškai tendencija. Jis niekada nebuvo paprasčiau buvo privatus wellness oasis Pagrindinis nustatymas. Parafino rankų vonia sukelia po vienkartinės Paraiška ir pagerinti odos tekstūros. Jis taikomas šiltas ir Todėl siūlo kraujo apytaką. Kiekvienas, sergantis uždegimas sąnariams, yra Po terminio apdorojimo jaučiasi žymiai geriau. Net ir žmonėms su pagerinti odos elastingumą mokytis silpnas jungiamojo audinio. Jūs galite naudoti norėdami išlaikyti mūsų gerovės jausmas rinkinys rankų, kojų ir alkūnių. Pridedamas nagų salonas vieneto įkaista aromatinių vaškas, kol suskystėja. Šilta parafino atveria poras, todėl gali pakuočių, specialus kremai ir optimaliai losjonai prasiskverbti į gilesnius odos sluoksnius ir jos Poveikis. Sausi, trapūs, ar net skilinėjimą odos plotus yra dabar praeityje. Didelis rinkinys yra po indai už vieną visas prabangos neišgydomos: elektros nagų dizainas Parafinas vonia, du blokus vaškas su kiekviena 400 g aromatas parafino, dešimt žmonių Protectorbags folija, šiltas Frotteehandschuh ir už malonų Terry įkrovos. Mūsų pilną konkurso rezultatų. Sujungti į atpalaiduojančiu masažu su daug manikiūro ar pedikiūro. Vienas Įtraukti į mūsų langelį naudojimo instrukcijos. Mes išvilioti prietaisų trejų metų garantija. Matote, mes siūlome jums išskirtinę Visų pusių paslaugos. Pasitikėti mūsų ilgametę patirtį ir uždaryti susisiekti su ventiliatorius bazė aplink šiltu vašku terapija.

Matmenys
+
0.24 Metras (m)
0.309 Metras (m)
0.175 Metras (m)
instrukcijos
+

1 veiksmas: nusiplauti ir kruopščiai nusišluostyti rankas. Nusiimti papuošalus, pasiraityti rankoves. PASTABA: prašome atkreipti dėmesį, kad šiluminės apsaugos grotelės būtų ant prietaiso pagrindo.

2 veiksmas: patikrinkite vaško temperatūrą šiek tiek jo uždėdami ant vidinės riešo pusės.

3 veiksmas: šiek tiek praskėtę pirštus, ranką panardinkite į vonią. Tada staigiai, bet atsargiai ją ištraukite. Palaukite, kol vaškas ant rankų sukietės. Prieš kitą  panardinimą palaukite, kol vaškas sukietės bent 3 sekundes. Kietas parafinas nebeblizga.

4 veiksmas: 3 veiksmą galima kartoti daug kartų, bet mažiausiai 3 x. Kuo daugiau dedama sluoksnių, tuo ilgiau išsilaiko šiluma.

5 veiksmas: užsidėti apsauginį uždangalą ir apie 15 minučių rankas palaikyti kilpinėje pirštinėje.Taip bus išlaikyta šiluma.

6 veiksmas: frotinę pirštinę nuimti ir sukietėjusį vašką pašalinti nuo rankų apsauginiuuždangalu. PASTABA: rekomenduojama sukietėjusį vašką išmesti, nes jame atsiranda negyvųjų ląstelių priemaišų.

Patarimas: prieš taikant parafino vonią, rankas galima ištepti kremu. Dėl šilumos atsiveria pagrindinės poros ir kremas puikiai gali atlikti savo funkciją. Dėmesio: parafino lygis vonioje neturi viršyti leistinos ribos. Kojų (pėdų) ir alkūnių priežiūrai prašome atlikti 1–4 veiksmus.Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.9
Apžvalga
5
23
4
2
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis