Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Prietaisai / Parafino Rankų vonia

Parafino Rankų vonia

Parafinas Parafino Rankų vonia Parafinas
from 4,08 € *
9,07 € / 1000 g
Parafinas vonia puspirštinės Parafino Rankų vonia Parafinas vonia puspirštinės
5,51 € *
Parafinas vonia bateliai Parafino Rankų vonia Parafinas vonia bateliai
5,51 € *
Nail-EON parafinas komplektas Parafino Rankų vonia Nail-EON parafinas komplektas
46,96 € *
depilflax parafinas 500g šokoladas Parafino Rankų vonia depilflax parafinas 500g šokoladas
8,70 € *
Paraffin 200 g Orange Parafino Rankų vonia Paraffin 200 g Orange
3,17 € *

Nėra nieko erotiškesnio, nei prižiūrėta moters ranka su plonais pirštais, minkšta oda ir ne per ilgais nagais. Būtent nagai ir aplink juos esanti oda bei pirštų pagalvėlės jautriai reaguoja į kiekvieną prisilietimą. Pirštais galima jausti smulkiausias detales ir taip sužinoti, ką jie palietė, pirštais galima glostyti arba krapštyti. Pirštams ir nagams reikia ypatingos priežiūros, kad jautrumas išliktų nepakitęs ir kad jie būtų sveiki, bet tuo pačiu atsparūs dirbant kasdienius buities darbus. Oda turi būti elastinga ir lanksti, bet neturi tapti labai kieta. Nagai neturi būti per minkšti, kad neplyštų arba nelūžtų. Per kieti nagai taip pat nėra malonu, nes greitai susidaro įtrūkimų, įbrėžimų ir aštrių kampų. Nagas turi būti elastingas kaip ir oda, bet ne per daug minkštas.

Nagai ir aplink juos esanti oda prižiūrimi ir puoselėjami panardinant juos į parafino vonelę. Parafino vonelė visų pirma skirta probleminių nagų priežiūrai, bet puikiai tinka ir sveikiems nagams. Nagai ir aplink juos esanti oda tampa elastinga, o tai ypač svarbu, kai reikia, kad nagai būtų sveiki ir atsparūs neigiamam poveikiui.

Naileon parafino vonelė gaunama tiesiogiai iš gamintojo. Šiems prietaisams suteikiama trijų metų garantija, ir jie atitinka aukščiausius kokybės ir saugumo standartus. Parafino vašką rasite mūsų internetinėje parduotuvėje. Parafino vaškas yra 3 rūšių: rožių, citrinų ir persikų.


Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis