Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Prietaisai / LED CCFL prietaisas ir UV lempa
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
NDED 4 Moro UV spindulių įtaisas
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

UV šviesos vienetas yra labai svarbus gydant gelis, nagų ir nagų dizainas. Reikia priemonių ir med iagos negali būti įrašytos neteisingai pabaigoje. UV lempa paprastai yra vienas iš brangiausių įrangai įsigyti. Bet kuris neturi būti! Tinkamą įrangą ir UV lempos yra visi ir galas visiems tobulas nagai. Į NDED yra labai pigus variantas, kuris tiekia dar puikios sąlygos ir jūs visiškai meilės 4 vamzdžiai UV šviesos vienetas. Laikmatis, šviesos vienetas gali būti reguliuojamas trijų skirtingų lygių. Jis yra lygi 120 sekundžių, 30 minučių nepertraukiamai veikti arba 180 sekundžių. Gelis turi skirtingų Sūdymo laikas kaip vinis meno kūrinių kaip, pavyzdžiui, 3D-Nailart. Kiekvieno apdorojimo laikas, teisingus nustatymus gali būti imtasi atitinkamai pasiekti tobulą rezultatą. Taip puikiai rezultatų net su nagų meno kūrinį ir 3D-Naildesign. Atitinkamai, UV lempa, sidabro arba baltos spalvos korpusas gali būti pasirinktas kaip nustatyti. Sukeisti plokštelės gali būti Veidrodiniai, bei vidinis korpuso. 4 Žibintams tiekiamos tiesiogiai prie lempos. Mūsų prietaisuose, suteiksime garantiją trejų metų. UV lempos tačiau netaikoma garantija netaikoma. Remiasi mūsų ilgametę gamybos patirtį. Jūs gaunate tai esminis gabalas įranga.

Antspaudas
+
instrukcijos
+

Pritaikę gelis yra dedamas ranka kai prietaisas yra çjungtas interjeras. Gelis yra išgydyti pagal nurodytą laiką.


UV šviesoje sūdymo vieneto neveikia.
Įjungti UV šviesos sūdymo vienetas, jei jūs anksčiau įsitikinę, kad UV buvo teisingai pateikti vamzdžiai. Patikrinkite ar šviesos sūdymo vieneto į veikiančią sieninio lizdo prijungtas. Jei tik 2 pavyzdys UV darbo vamzdžiai, tai paprastai atveju kad kiti 2 vamzdžiai tinkamai nekeičiamas. Prašome paspauskite tai kol tvirtai į lizdą. Jei vamzdis tada vis dar neveikia, ir jūs turite vadovautis nurodymais, ar įrenginys iš pat pradžių nėra priimtinas, prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo.
UV vamzdžiai mirgėjimas arba netinkamas.
Įsitikinkite, kad naudojate teisingą vamzdžių jūsų UV šviesoje sūdymo vieneto. Todėl, kad yra skirtingų modelių rinkoje. Akivaizdu, kad vamzdžiai mirgėjimas trumpai įjungus šviesos sūdymo vienetas. Be to, jis gali būti kad vamzdžiai yra dėvėti ir inkstų. Jei vienas ar du vamzdžiai mirgėjimą, tikėtina, kad vamzdžiai yra dėvėti ir turi būti pakeisti.
Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.5981
Apžvalga
5
71
4
32
3
2
2
1
1
1

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis