Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Prietaisai / LED CCFL prietaisas ir UV lempa
Nail-EON UV vamzdžių keitimas

Informacija
+

Nepaisant to, ar jūs šviesos apdorojimo vienetas privačiame ar be to reikia komercinio rajono. Viena yra visada, jūs gelio nagų patarimai 100 % gauti tvirtos: kartais šviesos vamzdeliai yra viena būti. Tik tokiu būdu, nagų želė gali būti išgydoma visiškai. Todėl, svarbu, kad jūs visada yra pasiruošęs mūsų NAIL-EON UV pakeitimo vamzdis, pakeisti tai laiku. Antrasis argumentas jums mūsų Atsarginis vamzdis turėtų nebūtinai turi yra: jei jūsų vamzdžių viduryje nagų modeliavimo palieka vaiduoklis ir todėl jos gydymo nėra galima padaryti ir modelis, kad jūsų nagai ne nutraukti. Tai būtų gana nustato erzina jums. Mūsų pakeitimo lempa yra kiekviename iš mūsų, kad Parduotuvė prieinama UV lempos tinka. Galite pasirinkti tarp tipo variantas Vamzdis - W pasirinkite vamzdis - L ir NAIL-EON UV NAIL-EON UV. Abiejų rūšių pakeitimas vamzdžiai įrengtas kvadratinių blauzdos ir 2-pin lizdas. Kitos Šis UV vamzdžių siūlo geresnį paslaugų gyvenimo ir danga greičiau išgydyti visus geliai yra optimizuota. Svarbus pakaitalą, kad Jei jūs visada dabar jei vamzdelius, jūsų nagų salonas įranga sugriauti gydant nagų geliai nepalankios metu. Galvoti apie daugiau ir tiesiog pasirinkti vieną ar daugiau atsarginių vamzdžiai 9 Vatų nagų studija-kokybės garso. Svarbu: Mūsų prietaisų šiuo metu parduotuvėje prašome nuoroda. 8005 tvarka, nebegali būti viena iš mūsų prietaisų parduotuvėje, prašom, kad į 8118.

Antspaudas
+

UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

4.5735

Apžvalga

5
44
4
22
3
2
2
0
1
1

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis