Sertifikuota internetinė parduotuvė
Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
3 metų garantija apie visus prietaisus
Daugiau kaip 150 LED geliai
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Prietaisai / LED CCFL prietaisas ir UV lempa
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
NAIL-EON UV lempos pakeitimas žemės - atsarginių dalių sūdymo vieneto šviesos
Informacija
+
Namuose, jums modelis jūsų nagai su gelio technologija ir jūs turite visi svarbūs nagų dizainas įrankiai po ranka už tai? Kad tik kas nespėjote dabar, yra suderinama NAIL-EON UV lempos pakeitimas grindų. Tai netyčia kartus pertraukos jums iki jūsų šviesos sūdymo įrenginio, turite įsigyti įrenginį nėra visiškai nauja nagų grožio salone. NDED UV lempa dirvą galima lengvai pakeisti ir gali pasirinktinai spalvų sidabro arba baltos veidrodis lęšiai naudojami prietaisas. Šiame dirvožemyje yra taip pat tinkami įrenginiai ne veidrodinį apačioje. Skirtas valyti po nagų modeliavimas, arba lengviau pakeisti UV šviesos vamzdeliai, ištraukiama grindų plokštės privalumas. Be to, jis leidžia geriau ir lengviau požiūrio į jūsų nagai su UV gelio. Ištraukę iš, turi pasiimti jūsų pirštai nuo plokštelės, bet stumti plokštelės tiesiog pirštai į priekį. Tokias grindis idealiai visada kaip fiksuoti lentynos sūdymo vieneto, rankos ir pėdos UV šviesoje. Pasirinkti šviesos sūdymo vieneto iš mūsų parduotuvės arba jūs jau turite vieną iš mūsų turėtų be prietaisas taip pat lygi pakeisti grindų, nagų studija-kokybės garso, ir už mažą kainą.
Antspaudas
+
UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.75
Apžvalga
5
3
4
1
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis