Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Prietaisai / LED CCFL prietaisas ir UV lempa
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Su UV lempa nuo NAIL-EON valdo modelį padėtis namuose tobulos
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Po to, kai jūsų Natūralūs nagai manicured, ar jūsų dirbtinės nagai yra priklijuota ir paduotas, jie turi būti taip pat tam tikrų galiojimo laikas. Daugelis nagų salonai, bet taip pat daug moterų namuose sau modelis nagai, pasitraukė iš variantas gelio. Tačiau šis būdas reikalauja specialių UV lempa. NAIL-EON UV lempa balta arba Sidabrinė, skolina profesinės nagų dizaino į savo keturių sienų. Jei pasirinksite įrenginiai, atspindinti vidinės korpusai ir veidrodinis su galimybe pagrindo plokštė dėl vienos iš šių išskirtinių nagų salonas, kuris taip pat pakeisti, jūs padaryti geras pasirinkimas. Šis UV lempa, su matmenys 230 mm x 250 mm x 105 mm (W x L x H), taip pat įtrauktas laikmatį, galite individualiai nustatyti iki 30 minučių, 120 arba 180 sekundžių. Tiksliai tinkamą prietaisą namų nagų studija, kuris yra pagamintas pagal aukščiausius Europos kokybės standartus. Nebrangiai UV lempa, įskaitant 4 juostelės žiburiai, gali būti lengvai užsakymas mūsų internetinė parduotuvė ir gauti siunčiami su DHL. Mes 4 pasiūlė savaitę grąžinimo politikos, taip pat 3 metų garantija šiuo įrenginiu. Garantija yra ribojamas tik UV prietaiso, bet ne ant svogūno. Nuspręsti visiškai gražus, stabilus ir stiprus nagai gaus už prietaiso ir tu per gerai dūmuose gelis.

Antspaudas
+
instrukcijos
+
Pritaikę gelis yra ranka Kai prietaisas yra çjungtas interjeras. Atsižvelgiant į konkrečios Laiku, gelis yra išgydoma.
UV šviesoje sūdymo vieneto neveikia.
Įjungti UV šviesos sūdymo vienetas, jei jūs anksčiau įsitikinę, kad UV buvo teisingai pateikti vamzdžiai. Patikrinkite ar šviesos sūdymo vieneto į veikiančią sieninio lizdo prijungtas. Jei tik 2 pavyzdys UV darbo vamzdžiai, tai paprastai atveju kad kiti 2 vamzdžiai tinkamai nekeičiamas. Prašome paspauskite tai kol tvirtai į lizdą. Jei vamzdis tada vis dar neveikia, ir jūs turite vadovautis nurodymais, ar įrenginys iš pat pradžių nėra priimtinas, prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo.
UV vamzdžiai mirgėjimas arba netinkamas.
Įsitikinkite, kad naudojate teisingą vamzdžių jūsų UV šviesoje sūdymo vieneto. Todėl, kad yra skirtingų modelių rinkoje. Akivaizdu, kad vamzdžiai mirgėjimas trumpai įjungus šviesos sūdymo vienetas. Be to, jis gali būti kad vamzdžiai yra dėvėti ir inkstų. Jei vienas ar du vamzdžiai mirgėjimą, tikėtina, kad vamzdžiai yra dėvėti ir turi būti pakeisti.
Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.76
Apžvalga
5
20
4
6
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis