Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Prietaisai / LED CCFL prietaisas ir UV lempa
NAIL-EON CCFL lempa sūrymo UV LED ir želė
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Prietaisai pvz., UV lempą nagų studija apima švaros, higienos ir teisingas priemones nebūtinai nagų grožio salone. Priešingu atveju, nėra tinkamai nagų modeliavimas gali būti modelis. Vamzdeliai, kuri yra įsikūrusi žibintai, turi būti pakeistas po tam tikro laiko. Tai ne tik daug laiko, tai gali būti gana brangu. Mūsų NAIL-EON CCFL lempa yra puiki alternatyva. CCFL technologija – tai technologija, kurioje naudojama vadinamoji šaltojo katodo vamzdis. Jame yra 30 000 valandų tarnavimo. Taip toli vamzdžio prietaiso pakeitimą. Be jos ilgaamžiškumas, ji taip pat labai ekonomiškas. Sutaupyti iki 40 % energijos, palyginti su įprastinių UV lempa su UV lempa. Specialusis dalykas apie mūsų NAIL-EON CCFL lempa tai, kad ji visus UV geliai ir taip pat LED geliai sukietėja. Tai veikia daug efektyviau ir sukietėja geliai, puse metu kaip jų tradicinių kolegomis. Tačiau būtina sąlyga, kad ranka yra prietaisas teisingai ir tiksliai per vidurį. Siekiant užtikrinti, kad jūs išgydyti prašome papildomų gelis su nykščiu. Taip, kad gelis puikiai išgydoma, CCFL lempos yra kampu į šoną ir atgal palenkta korpuse. Prašome nepamiršti, kad jums pakaitinimo žibintas 90 į 120 sekundžių prieš pirmą kartą naudojant dienos pasiekti geriausių rezultatų.

Dėl kampas nykščio CCFL lempa, gelio gali partrenkti ir nėra tinkamai apdorojami nykščiu. Todėl rekomenduojame nykščio atskirai į harden.
 

Matmenys
+
0.16 Metras (m)
0.184 Metras (m)
0.07 Metras (m)
Antspaudas
+
instrukcijos
+
Nykščių nagai šiame prietaise sukietinami atskirai.
Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.3
Apžvalga
5
6
4
15
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis