Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Prietaisai / Elektriniai Nagų failą
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Promed de luxe
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Paraiškos padavimo yra vienas iš svarbiausių dalių nagu dizaino. Manikiūras ir pedikiūras, taip pat yra užduotis, kurios reikalauja padavimo. Mūsų PROMED 620 de luxe yra puikus sprendimas profesionaliam darbui. Prietaisas "Pagaminta Vokietijoje", ir yra skirtas būti idealiai tinka ir pradedantiesiems. Jis veikia greitai ir galinga. Dėl savo mažų matmenų, ji taip pat gali būti naudojamas kaip antrą įrenginį, arba jis gali būti imtasi lankantis klientų.Nauja funkcija, šis prietaisas yra universalus valdymo, kuri nustato greitį ir kryptį.Galopen baigė su putojančio perlas ir turi saugumo sustojimą. Saugos stotelė automatiškai įsijungia prietaiso, jei greitis tampa per greitai arba failas, susiduria su per daug spaudimo, kai padavimo.

Promed 620 de luxe yra vietos taupymo, naują ir inovacinį projektą. Ji gali tilpti ant kiekvieno stalo be problemų.Balta atveju ir putojantis lila ranka gabalas tilps į kiekvieną aplinkinių. Prietaisas taip pat yra už rankų gabalas paramą.Failas ateina su paties prietaiso, rankų gabalas, ranka rankšluostį, antgalių laikiklis, nailoniniu šepetėliu, 30 kepurės, maitinimo adapteris ir rankine.

Jums bus daugiau nei laimingi, kad šis prietaisas gali pasiekti lengvai. Leiskite PROMED 620 įtikinti jus, jums bus meilė jį!

instrukcijos
+
Dėl nedidelės konstrukcijos kuo puikiausiai tinka kaip pagalbinis prietaisas arba manikiūrui / pedikiūrui, atliekamam klientų namuose.

Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4
Apžvalga
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis