Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Prietaisai / Dulkių ištraukimo Rašiklis
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016
Nagų studija dulkių ištraukimo siekiant apsisaugoti nuo padavimo
Informacija
+

, Vienas iš pagrindinių sveikatos riziką, kurią nago yra sukurtas, kai pateikimo arba pjaustymo iš sintetinių ir natūralių nagų dulkių. Šis dulkių yra ore ir gali būti įkvėpti. Alergija arba blogiausiu atveju širdies sustojimas gali atsirasti kaip rezultatas. Bet taip pat savo odos ir nagų salonas dulkės nusėda įranga ir darbo aplinkoje yra nemalonus, todėl tai didina valymo ir priežiūros poreikius. Naileon Nagelstudio dulkių siurbimo sistema ar toli su šiomis problemomis.

< BR / > 30 vatų galios, šis dulkių ištraukimo yra nekilnojamojo stipruolis nagų salonas. Kad prietaise yra praktinis vertus poilsio, poilsio rankas arba kurie klientai gydymo metu. Iki paraiškos padavimo, prie įtaiso per raktu valdomas jungiklis yra įjungtas. Visą Susikaupusios dulkės ekstrahuojamas ir saugiai užrakinti į filtro maišas. Prietaisas veikia tylus ir netrukdo aplinkoje, profesinės nagų salonuose. Be to, įrenginys veikia labai energiją. Dydis 110 mm x 310 mm x 320 mm (W x p x H) dulkių ištraukimo yra labai kompaktiškas ir puikiai kiekvieną darbo srityje.

Filtras yra pilna, gali jis tiesiog išimti ir valyti tekančiu vandeniu. Įtraukti NAIl-EON Nagelstudio dulkių gavyba yra trys medvilnės dulkių maišelis, kad maišas greitai galite pakeisti lengvai kai jau laukia Klientai. Paties prietaiso priežiūrai pakanka reguliariai su drėgnu audiniu, nuvalykite jį offMatmenys
+
0.304 Metras (m)
0.281 Metras (m)
0.136 Metras (m)
instrukcijos
+
Prieš šlifavimo procedūrą prietaisas įjungiamas paspaudžiamuoju mygtuku. Visos susikaupusios dulkės išsiurbiamos ir uždaromos į filtro maišelį.  


Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.6098
Apžvalga
5
27
4
12
3
2
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis