Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 49 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Prietaisai / Dulkių ištraukimo Rašiklis
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SPRING2017
Nagų studija dulkių ištraukimo siekiant apsisaugoti nuo padavimo
Informacija
+

, Vienas iš pagrindinių sveikatos riziką, kurią nago yra sukurtas, kai pateikimo arba pjaustymo sintetinių ir natūralių nagų dulkių. Šis smulkių dulkių yra ore ir gali būti įkvėpti. Alergija arba blogiausiu atveju gali atsirasti dėl to širdies sustojimas. Bet taip pat savo odos ir nagų salonas dulkės nusėda įranga ir darbo aplinkoje yra nemalonus, todėl tai didina valymo ir priežiūros poreikius. Naileon Nagelstudio dulkių siurbimo sistema pasakytų atsižvelgi.

< BR / > 23 w, šis dulkių ištraukimo yra tikras stipruolis nagų salonas. Prietaise praktinės pusės poilsio, poilsio rankas arba kurie klientai gydymo metu. Iki paraiškos padavimo, per raktu valdomas jungiklis yra įjungtas. Visos susikaupusios dulkės ekstrahuojamas ir saugiai užrakinti į filtro maišas. Prietaisas veikia tyliai ir netrukdo aplinkoje, profesinės nagų salonuose. Be to, prietaisas veikia labai elektros energiją. Dydis-110 mm x 310 mm x 320 mm (W x L x H) dulkių ištraukimo yra labai kompaktiškas ir puikiai tinka kiekvienoje darbo srityje.

Filtras yra pilna, gali jis tiesiog išimti ir valyti tekančiu vandeniu. Įtraukti NAIl-EON Nagelstudio dulkių ekstrakcija buvo trys medvilnės dulkių maišelis, maišelis greitai galėsite lengvai pakeisti kai jau laukia Klientai. Su priežiūra, įrenginio, jis nuolat drėgna šluoste nuvalykite jį. NAIL-EON nagų studija dulkių nusiurbimo - aukščiausios kokybės stalo gavyba nagų, manikiūro ir pedikiūro.

Matmenys
+
0.304 Metras (m)
0.281 Metras (m)
0.136 Metras (m)
instrukcijos
+
Prieš šlifavimo proced?r? prietaisas ?jungiamas paspaudžiamuoju mygtuku. Visos susikaupusios dulk?s išsiurbiamos ir uždaromos ? filtro maišel?.  


Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.6
Apžvalga
5
28
4
12
3
2
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis