Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Prietaisai / Dulkių ištraukimo Rašiklis
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Nagų studija dulkių ištraukimo siekiant apsisaugoti nuo padavimo
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Vienas iš pagrindinių rizikos sveikatai dėl nagų modeliavimo srityje yra smulkių dulkių sukūrė, o padavimo ar frezavimo dirbtinių ir natūralių nagų. Ši bauda dulkių yra į orą ir gali būti į kvėpavimo takus. Alergija arba blogiausiu atveju plaučių liga gali pasireikšti kaip rezultatas. Tačiau net savo odos ir nagų salonų įranga ir darbo aplinkos dulkės nusėda nepatogiai, kad valymo ir priežiūros reikalavimai didės. Naileon nagų salonas nusiurbimo nutrauktų šias problemas.


Su 23 vatų galia, tai dulkių nusiurbimas yra tikras stipruolis už nagų salonas. Prietaisas apima praktinį riešo paramą, kuri pailsėti savo rankas ir tiems, kurie klientai gydymo metu. Prieš padavimo blokas įjungiamas per mygtuku. Bendras sukauptas dulkių ekstrahuojamas ir saugiai įstrigę filtro maišo. Įrenginys veikia labai tyliai ir nesikiša į jaukioje aplinkoje profesinės nagų salonuose. Be to, prietaisas yra labai efektyvus energijos. Turintys 110 mm x 310 mm x 320 mm (P x I x H) dydis, dulkių ištraukimo labai kompaktiškas ir puikiai kiekvieno darbo zonoje,.

Jei filtras yra pilnas, jis gali būti lengvai nuimti ir išvalyti po tekančiu vandeniu. Dėl paties prietaiso priežiūrą, tai yra pakankamai nuvalykite drėgnu skudurėliu. NAIL-EON Nagų salonas dulkių ištraukimo - Premium lentelėje-ekstrahavimas norint nagų modeliavimo ir manikiūro ir pedikiūro.

Matmenys
+
0.304 Metras (m)
0.281 Metras (m)
0.136 Metras (m)
instrukcijos
+
Prieš šlifavimo proced?r? prietaisas ?jungiamas paspaudžiamuoju mygtuku. Visos susikaupusios dulk?s išsiurbiamos ir uždaromos ? filtro maišel?.  


Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.5349
Apžvalga
5
28
4
12
3
2
2
0
1
1

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis