Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Priedai / Trafaretai
Prancūzijos manikiūro modelį šablonas tobuli nagai
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Turite klausimų, ar pats tinkamai smilie atkreipti linija ant jūsų nagai? Tik kada jums reikia dirbti su savo kaire ranka? Nuorodą siūlome jums mūsų Prancūzijos manikiūras trafaretinė, kai jis ateina į baltųjų Nagų patarimai puikiai ir greitai į modelį. Saugo visų pirma be riebalų ir sausas nagai. Priveržiamas vienas iš lipnios prancūzų Trafaretai nuo laivapriekio išjungti ir klijuoti juos į reikiamą plotį Savo nagų. Paspauskite nykščiu vis dar laiko. Kad Lipni Šablonas yra labai stiprus atsakomybės, kad perdirbimo nieko tarp Šablonas krašto galite paleisti. Kitas žingsnis, arba dėvėti savo Nagų lako ar UV gelis nagų galvos dėl. Traukti pagrindinių trafareto Po taikant kalibravimo ir dažų arba nagų gelis visiškai išgydyti. Po to jūs galite su jūsų nagai dar labiau madinga nagų dailės papuošti arba bet užplombuoti su viršutine danga ar sandarinimo gelis. Aksesuaras – vinis, kad netrūksta turėtų, jeigu ji ateina į švarų ir tikslų darbą savo Yra nagai. Galite rinktis tarp trijų skirtingų formų maišo turinys 20 vnt kiekviena. Traukite savo nagų patarimai, atskirai Pagal savo skonį jūsų mėgstamos forma ir spalva, naudojant mūsų prancūzų Manikiūro šablonai, profesionalios kokybės. Pasirinkite šiandien.

instrukcijos
+

1 veiksmas: nagų paruošimas (nagų odelę sustumti, nagus sutrumpinti, pašiurkštinti su buferiu).

2 veiksmas: šabloną užklijuoti ant natūralaus nago pageidaujamoje padėtyje. Norint išgauti puikią „Smile“ liniją, reikia atkreipti dėmesį, kad šablonas būtų gerai pritvirtintas, kad nenubėgtų gelis.

3 veiksmas: pasirinktą gelį uždėkite ant nago.

4 veiksmas: prieš sukietėjimo procedūrą nuimkite nuo nago šabloną.

5 veiksmas: leiskite nagui sukietėti po UV lempa.Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.4286
Apžvalga
5
3
4
4
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis