Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Priedai / Trafaretai
Pirkti pakartotinai modeliavimo šablonai iš plastiko
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Daugelis svajoja apie gražios ir manicured rankas su gražus nagai. Gražus nagai turi likti svajonė. Nagai yra veikiami daugelio apkrovoms kasdieniame gyvenime gali būti kas jie dažnai pertrauka, arba ašara. Taip pat jie gali rakštis. Tai ne tik ne gražus atrodo, jis gali pakenkti kai kurie tikrai giliai nagus. Tačiau gali būti atiduoti. Nagų modeliavimas, gauti nagai daugiau stabilumo ir atrodo gražus ir tvarkingas. A modeliavimo apima daug verslo įranga, reikmenys ir įvairių šablonų, atsižvelgiant į tai, kas norima dirbti modelis vietos arba su kuria nagų dizainas. Nagų patarimai gali būti naudojamas norint gauti nagus, tam. Daugelis nori naudoti, bet ne dirbtiniai nagai. Mūsų NDED modeliavimas daugkartinio naudojimo šablonų iš plastiko yra puiki alternatyva. Su šiais šablonų, galite išplėsti pirštų nagų galai be klijų patarimai. Šablonai gali būti pakartotinai ir tinka akrilo ir UV gelio sistemos. Gausite penkis šablonai pakavimo vienete. Remtis mūsų patirtis gamintojas, per kurią galime pasiūlyti jums mūsų produktų aukštos kokybės. Jums bus sužavėti mūsų šablonus už nagų pratęsimo, ypač jei norite, kad ilgi nagai.

Matmenys
+
0.035 Metras (m)
0.009 Metras (m)
0.012 Metras (m)
instrukcijos
+

1 veiksmas: nagų paruošimas (nago odelę sustumti, nagus sutrumpinti, pašiurkštinti su buferiu).

2 veiksmas: šabloną padėti tiesiai po natūraliu nagu. Prašome atkreipti dėmesį, kad šablonas būtų tvirtai pritvirtintas.


Dabar, kaip ir įprastai, galite pradėti modeliavimą.


Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
3.7
Apžvalga
5
4
4
0
3
1
2
1
1
1

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis