Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Priedai / Trafaretai
Pigūs daugkartinio naudojimo modeliavimas šablonų pagamintas iš metalo
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Tai nėra lengva pasiekti tolygiai auginami natūralius nagus. Vinis nulūžta, ir bendras vaizdas nėra gražus. Yra įvairių būdų pasiekti Pasakų nagų ilgio. Dėl mūsų siūlomų sistemų, nagai kaip akrilo (milteliai, skystis), gelis (bazė, susikaupimas, prancūzų, spalva ir sandarinimo gelis) ir stiklo pluošto, yra meno nagų patarimai visas versijas kaip taip pat šablonai dėl natūralių nagų priauginimas su mumis aksesuaras prieinama. Galbūt, jūs turite tam tikrų idėja, tikslas kaip jūsų nagai atrodys po meno modelis vietą. Specialistas-patarimai, kuris turi būti tvirtinamas ant paruošto nago plokštelės suteikia nuostabų rezultatą. Tačiau ne kiekviena moteris jaučiasi gerai ne mintis, dirbtinių nagų. Mūsų metalo trafaretai gali būti naudojamas modelis taip pat tvirtos ir stabilios plėtiniais. Jie yra stumiama pagal pašiurkštinti, dezinfekuoti ir gydomiems gruntas nagai praplaukite ir gretimų žalvario kronšteinui mažesnis piršto sąnario prikimštą trumpų nagų kraštus. Kai dėl padėties, kad modelis vieta šabloną forma su natūralaus augimo jūsų nagai kryptimi. Dabar galite ir toliau su savo įprasta plėtros technika. Spausdinti eilutes palengvins vienodas. Metalo darbuotojų yra higieniškai švarūs ir gali būti naudojamas keletą kartų. Neįtikėtinai žemomis kainomis, kad mūsų produktai. Aukštos kokybės ir paslaugos viršų apibūdinti mums-vis dar naudinga.

Matmenys
+
0.104 Metras (m)
0.05 Metras (m)
0.022 Metras (m)
instrukcijos
+

1 veiksmas: nagų paruošimas (nagų odelę sustumti, nagus sutrumpinti, pašiurkštinti su buferiu).

2 veiksmas: šabloną padėti tiesiai po natūraliu nagu. Prašome atkreipti dėmesį, kad šablonas būtų tvirtai pritvirtintas.

3 veiksmas: abu priekinius šonus virš piršto suspauskite, kad neišslystų.


Dabar, kaip ir įprastai, galite pradėti modeliavimą.


Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.2
Apžvalga
5
6
4
3
3
1
2
0
1
1

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis