Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Priedai / Šepetys
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
nded gelio teptukai dydis 2 - gelio sluoksnių ir tiksliai nagų dailės
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Nagų interjeras ir baldai su svarbus aksesuaras papildo nded gelio teptukai dydis 2. Kruopščiai teptuku idealiai tinka vienodai visų gelio sluoksnių ir puikiai tinka subtilus nagų plokštelės ir filigranas darbo. Raudona Sabalas šepetys su sidabro aptaisą prašome taip pat optimaliai tinka vinis su vieno brūkštelėjimo technika.

Su labai nded gelio teptukai dydis 2 ypač filigranas darbai nagų gali būti atliekami tiksliai ir švariai. Šepetys yra pagamintas iš raudonos kiaunė plaukai, kurie yra stabilus sušaldyti nickeled žalvario metalinis antgalis. Kraštai gali būti tiksliai eina per tiesė teptuku, palyginti maža plotis yra ideali mažomis vinimis ir naudoti teptuku vieno brūkštelėjimo technika. Šiuo technika, tvarkyti dviejų spalvų su šepetys insultas, unikalūs ir individualios nagų dailės. Gelio teptukas gali būti naudojamas taip pat užduotį gruntai ir struktūros geliai ir taip pat už vienodą sluoksnio Spalva gelis naudoti. Nuolat, ilgai, tikrų plaukų teptukai, kruopščiai valyti po kiekvieno naudojimo yra svarbus. Mes rekomenduojame nded teptuku valymo nuo mūsų, džiovinimo šeriai turi būti vertikalioje padėtyje.

Matmenys
+
0.004 Metras (m)
0.004 Metras (m)
0.162 Metras (m)
Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis