Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 49 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Priedai / Šepetys
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SPRING2017
NAIL-EON gelio teptukas
Informacija
+

Įgūdžių ir praktiškai yra svarbus points vinis, kad rezultatas bus puikus. Įrankiai ir priedai vaidina svarbų vaidmenį. Ypatingą dėmesį reikėtų skirti teptuku, nes jis yra svarbi priemonė. Jūsų gelis modelis sluoksnių ir savo nagų dailės, mūsų gelio teptukai dydžių 4, 6 ir 8 yra puikus kompanionas. Gelio teptukai plona juoda lakuotos medinės rankenos ir yra labai gerai kartu. Darbo su jais yra paprastas ir nesudėtingas. Žinoma, buvo naudojami tik aukštos kokybės žaliavų kokybės.
Realaus raudona Sabalas plaukų buvo skirta bauda šeriai šepetys, kad yra sandariai suverti ir kartu sandariai montavimo naudojant nickeled žalvario rėmeliai ir pritvirtinti prie medžio. Lašelinę be įrašymo nuo gelio taip tai ne problema visai. Dėl skirtingų dydžių, visada pasirinkti tinkamą teptuku už savo darbą. Šepečiai yra tinkami visi geliai, nesvarbu, ar gruntas, ant, Versieglungs- ar spalva gelis. Taip, kad jūs galite mėgautis savo šepetėliu, naudoti teptuku švaresnis, galite rasti mūsų asortimentą valyti. Niekada saugoti šepetys su jūsų plaukai stovi laivas, arba nutraukti prie plaukų. Tai geriau gulėti ir apsaugotos atitinkamą teptuku teptuku saugykla.

Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.6111
Apžvalga
5
13
4
3
3
2
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis