Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Priedai / Šepetys
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Nagų dizaino UV gelis teptukas
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Nesvarbu, ar jūsų nagus su geliu privačiame modeliavimas arba persikėlė prekybos sektoriuje, yra visiškai nesvarbus. Viena yra visada: Naudokite aukštos kokybės ir nagų dizaino technologijos atitinkamus produktus ir priedai. Viskas apie mus nuo pirmaujančių šepečiai pagamintos iš geriausių žaliavų, taip pat mūsų UV gelio teptukas. Tai plonas lako mediniai dirbti gerai, Ranka, kad bet mėgėjų arba profesionalių nagų dizaineriai naudoti jį lengvai gali. Nickeled žalvario metalinis antgalis, sumontuotų ant medines, apima baudos šepetėlio šereliuose, liniuotas ir beveik nestebina. Taigi jūs galite kreiptis į Nagų gelis lašelinę be įrašo. Tikslų piešinį ir modeliavimo geriausių Nieko, kaip dirba ant nagų. Nesvarbu ar Gruntas, ant, Versieglungs-, ar spalva gelis procesas. Neprivaloma galite mūsų gelio teptukai dydžių 4 ir 6, su tiesia ar pasviręs formą ir gauti į juoda ir skaidrios tvarkyti spalva. Taip, kad mes galime garantuoti ilgą tarnavimo laiką, rekomenduojame Juos reguliariai su mūsų brush cleaner valyti šepetėliu. Vonelė tiesiog Zellette į švaresnis ir traukti ją kelis kartus iš Zjeżyć požiūris į apačią iki. Jei Jūs profesionalus nagų modeliavimas su Gelis yra arčiau prie širdies, tada nuspręsti, kad greitai mūsų UV gelio teptukas Nagų studija-kokybės garso.  

instrukcijos
+
Profesionalus teptukas, tinkantis visiems gelio sluoksniams ir „One-Stroke“ technikai. Su tiesiu teptuko kraštu Jums pavyks bet koks modeliavimas.


Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.65
Apžvalga
5
37
4
12
3
2
2
1
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis