Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 49 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Priedai / Šepetys
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SUMMER2017
Nagų dailės teptukai - būtinai reikalingas gerai nagų papuošimai
Informacija
+

Tinkama priemonė, norint subtilus tapyba ant nago. Nagų meno dažų šepečiai bauda sintetinių plaukų dizainas taip pat ateina su balta atsiranda ir daro gerą įspūdį aksesuaras nagų salonas. Plona teptukas gali būti naudojamas subtilus brėžinius ir modelius.
Ypač gerai ir subtilus modelius gali būti su nagų dailės teptukai su savo bauda ir trumpas šepetys plaukų labai lengvai ir tiksliai. Teptuku yra tinkamas visiems įprasta Nailartfarben kaip kūrybiškai dažų, Nailartfarbe ar spalva gelis ir gali būti taikomi įvairūs metodai. Baltos spalvos teptuku su ergonomiškai formos rankenos, kurios leidžia saugus tilptų ir tiksliai pagrindiniai teptuku yra gerai kartu. Papuošti su teptukus kruopščiai nudažyti natūralius nagus ar modelį padėtis vinis, padengtas nagų lako, UV gelio lako arba Spalva gelis naudojamas kaip fono nagų dailės. Todėl ranka dažytos nagų dailės ilgai ir patikimai turi nagų yra galiausiai sandarus. Po kiekvieno naudojimo, teptuku valyti atsargiai šepetėliu valiklis ir sausai stovėti aukštyn. Taigi, užtikrinamas ilgaamžiškumas.


Matmenys
+
0.011 Metras (m)
0.011 Metras (m)
0.0188 Metras (m)
Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis