Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Priedai / Sandėliavimo ir Rodo
Šepetėlis laikiklis - elegantiškas aksesuaras nagų dailės kursas

Informacija
+

Dirbti švariai labai svarbu tikslūs nagų meno papuošalai su teptuku. Taip pat apima papildomų teptuku naudoti kiekvienam Spalva. Keičiant spalvas, kyla klausimas dažnai: kur teptuku? Šepetėlis laikiklis metalinis daiktas arba rožinės spalvos yra rasti puikus aksesuaras ir galutinį atsakymą į šį klausimą.
Iki devynių skirtingų Dydis ieškodama šepetys turėtojas lentyna šepečiai. Subtilus 9.5 x 2 x 7,5 cm matmenų, kad tikrai mano naudingi priedai iš sandėlio & nagų lako kategorijoje rodoma mažų kvadratinių lenteles. Ryškiai Spalva ir modernaus dizaino, šepetėlis laikiklis yra ne tik naudinga, bet ir graži. Tuo tarpu jos negalima laikyti teptuku vertikalioje padėtyje lentynos čia tarpusavio užteršimo teptuku. Kas vieną įrankį yra izoliuotas ir galima atnaujinti, jei reikia paliesti, lengvai ir be kitų teptuku. Šepečių laikiklio taip pat atsargūs ir visiškai išvalomas šepetys džiovinimo yra idealus. Kaip valymo agentas, rekomenduojame teptuku valymo nuo mūsų nded.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

5

Apžvalga

5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis