Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 49 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Priedai
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SUMMER2017
Nail art pasirodo pristatymą arba pasinaudoti nagų dizainas
Informacija
+

Tai nail art Pasirodo, lazdelės pridedamas geriau tvarkymo, sudaro patarimą, kuris į. Su šių pasirodo įvairių nagų dizaino ir paprastas būdas kurti ir duok valią savo kūrybingumą. Per praktika ir daug kūrybiškumo gauti geriausių dizaino, bet praktikos jums ne visada į savo nagus. Modeliai ne visada buvo. Jūs esate todėl nail art Pasirodo lengviausias būdas išmokti modeliavimo metodus ir kasdienybės gauti jūsų nagų dizaino reikia.

Klientams, nagų menas gali būti pasirodo taip pat labai praktiška. Dauguma turi klientai nori realaus idėja, ką jūs norite šiuo metu nagų dailės. Su pasirodo galite tiesiog nukreipti savo klientams, Nagų dailė. Tai palengvina nagų dizaino sprendimas ir klientas gauna tik rodo į jūsų pasiūlymas įvairovę.

Įvairių spalvų galima pavaizduoti kaip dar geriau. Tinkama spalva paprastai yra tik tikrai matomas kai gelio arba atitinkamą gelis lakas ir akrilo dažai turi būti taikomi Patarimas.


klampumas
+
plonas vidutinis storas
Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis