Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 49 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Priedai / Trinkelės medvilnės tamponu ir įklotai
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SPRING2017
Medvilnės šluostės pašalinti makiažo ar nagų lako valikliai
Informacija
+

Į NAIL-EON Medvilnės šluostės gaminamos iš medvilnės šluostės, kurie yra suspaustas, patogus apvalios formos. Plonas baltą lapą pridedamas šone, medvilnės šluostės, jūs galite turėti juostelê su į. Per plona plėvele iš kitos pusės medvilnės šluostės, jūs galite mėgautis tai užpildomas pasirinkto skysčio, be neliesdami skystis jūsų nagai.

Jei norite naudoti makiažo padas, sugerti juostelê su atitinkamas skystis gerai. Todėl galite makiažo yra švelnus ir paprasti. Dienos metu kai dulkių ir purvo, negyvas odos ląsteles ir izoliuotas riebalinių kaupiasi ant odos. Tai gali būti puikiai ir tiesiog su valymo skysčiu ir NAIL-EON Pašalinti medvilnės pagalvėlės. Greitas, lengvai ir kruopščiai valyti veido gali būti su medvilninio tampono. Jums tinka į mūsų praktinės ir mažų pakavimo NAIL-EON Medvilnės šluostės lengvai, bet piniginė, tiesiog idealus kelionės kompanionas.

Taip pat jūsų nagų lako pirštai ir nagai dažyti yra medvilnės šluostės labai. Į NAIL-EON Medvilnės šluostės absorbuoti skysčio labai gerai ir pašalinti likučių nemokamai ir puikiai kiekvieną nagų lakas. Praktinė kino jūs galite lengvai išlaikyti medvilninio tampono ir rankas neturi liestis su skysčio.

Jie taip pat galima jautrios odos srityse, kaip kremai arba losjonai gali būti taikomos.

Trinkelės yra minkštas, sugeriančios ir nepūkuotu.


Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis