Sertifikuota internetinė parduotuvė
Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
3 metų garantija apie visus prietaisus
Daugiau kaip 150 LED geliai
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Pradedančiųjų Rinkiniai / Gelio rinkinys
Vylet Nails Problema nagų rinkinys - UV gelio
Informacija
+
Kas nežino tai? Į vieną ar kitų klientų Ar kada nors anksčiau, kad nagai neatitiko arba yra spartesnis, nei kelia dar kartą kitiems klientams. Tai dažniausiai būna, kurioje Meno nagų modeliavimas, jei galo nėra tinkamai prijungtas prie natūralaus nago jungia. Ypač šiems klientams – vadinamasis problema nagai kenčia dėl nagų modeliavimo, mes turime VÝLET-Vinys problema nagai Rinkinyje - UV gelis, kuris buvo sukurtas tik į mūsų namus, nuo. Šis UV gelio rinkinys tik aukštos kokybės produktai yra įtraukti į visos naujausios technologijos ir plėtojant UV gelio taikymas yra. Dėka naujausias nagų dizainas UV gelis technologijos dabar taip pat bus garantuotas 100 % atsakomybę už problema nagai. Produktai iš starter rinkinys problema nagai gali būti taikomas visų tipų nagų. Taip yra dėl Kūrybiškumo nagų meno dekoracijos ir dizaino neribota šių produktų naudojimas. Kartu su šio rinkinio apima: - VÝLET - Vinys revoliucijos gruntas, tipas: 15ml - VÝLET-Vinys revoliucijos, tipas: klijavimui 15ml - VÝLET-Vinys revoliucijos builder gelis, tipas: rose - 15 ml - VÝLET-Vinys revoliucijos Prancūzijos aiškiai gelis, tipas: baltas 15ml - VÝLET-Vinys revoliucijos sandarinimo gelis, tipas: 15ml - UV gelis nagų dizainas modeliavimas vadovas - nagų dizainas UV gelis klaidos sukelia sąrašą įtikinti jus nuo šio aukštos kokybės Kokybės produktą ir pamatysite jūsų klientai bus jums jis Ačiū.
Matmenys
+
0.154 Metras (m)
0.172 Metras (m)
0.057 Metras (m)
Antspaudas
+
UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

LED tinka

LED gelių ir jiems tinkamų priedų pagalba nagus baigsite ypač greitai: LED lempos arba CCFL lempos pagalba LED geliai sukietėja per 30-90 sekundžių; galima naudoti ir UV lempas – tokiu atveju užtrunkama 120 sekundžių, kaip įprastai. Šiuos gelius norint nuimti šlifavimo neprireiks – juos galima nuvalyti. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su LED geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4
Apžvalga
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis