Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Pradedančiųjų Rinkiniai / Gelio rinkinys
NDED UV gelis Profesionalus užpildymo rinkinys

Informacija
+

Yra gera medžiaga, nagų modeliavimas esminis. Kaip daug pradžioje reikia nagų dizaineris karjeros Pradedančiųjų rinkiniai yra ypač gerai tinka. UV gelio rinkinys yra apie viena kitos suderinta, kas yra reikalinga. Jau yra UV lempa, bet ji Medžiaga yra išeikvoti, yra mūsų NDED UV gelis Pro užpildymo rinkinys gerai tinkamas. Platus rinkinys, gausite kada nors 5 ml stiklainis Prancūzų gelis minkštas baltas prancūzų gelis rožinė paukščių, Statybininkas gelis rožinių ir Gruntas gelis. Norėdami tai padaryti, jūs gaunate 1-fazės-Builder gelis vidutinio klampumo dydžio 15 ml, atsakomybės geriau gruntas. Puikus modeliavimo gali Glaisto 15 ml, nagų valiklis 100 ml specialusis Netrūksta teptuku valiklis 100 ml ir profesinės studijos šepečiai. Su į Tiplöser gali neteisingai priklijuota patarimai dydis svyruoja nuo 100 ml švelnus pašalinti. Vaidmenį su 500 pagalvėlės, suteikiame rinkinys dešimt bananų failai smėlis 180 / 100, dvi buferio šlifavimo blokai penki Patarimas klijai dydžio 3 g ir nagų odos priežiūros aliejus 15 ml. Mes siūlome jums patirti gamintojas ir Produktai, aukščiausios kokybės, kurie yra apie pažangiausius mokslinius tyrimus. Pasitiki mus ir save su šia nuo mūsų Paslaugos.

Matmenys
+

0.22 Metras (m)
0.288 Metras (m)
0.164 Metras (m)

Antspaudas
+

UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

4.3125

Apžvalga

5
6
4
9
3
1
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis