Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Pradedančiųjų Rinkiniai / Gelio rinkinys
NDED UV gelis pildymas Nustatyti

Informacija
+

Įsigijimas yra tik pradžioje nagų modeliavimas pilnai įrengtas ne tik ekonomiškai. Įgūdžių ir praktiškai vien nėra pakankamai gražus modelio darbą. Kurie nauji produktai Norėčiau išbandyti arba prasideda nagai, pradedančiųjų grupės yra šios: puiki galimybė. Taigi, UV gelio rinkinys yra viskas įtraukta, kuris Pradėti reikalingas ir jis gali būti perkami daug pigiau ir Palyginti su atskirų produktų pirkimas. Mūsų NDED UV geliu užpildymo rinkinys yra Jei turite pakankamai patarimai ir skysčių, jūs bet geliai yra prielaida. Visų būtinų geliai yra į rinkinį. Taip pat, rinkinys yra puikus, jei jūs tiesiog išbandyti įvairių gelis noriu. Jūs gausite išsamios kada nors uždengtame tiglyje 15ml gruntas gelis, pastato gelio rose, prancūzų gelis minkštas baltas ir yra puikus sudarymo sandarinimo gelis. Taigi galite puikiai prancūzų Atrodo, kad sukurti manikiūro. Itin stiprus sukibimo siūloma per Kurių sudėtyje yra 15 ml turinys pradmens. Mūsų produktai yra apie pažangiausius UV gelio Buvo sukurtas ir gaminamas mokslinių tyrimų. Pasinaudokite mūsų daugelį metų Patirtimi kaip gamintojas ir įtikinti save, didžiausias Mūsų gaminių kokybę.

Matmenys
+

0.129 Metras (m)
0.121 Metras (m)
0.047 Metras (m)

Antspaudas
+

UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

4.8889

Apžvalga

5
8
4
1
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis