Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Pradedančiųjų Rinkiniai / Gelio rinkinys
NDED UV gelio užpildymo rinkinys, mažas

Informacija
+

Ji turi sėkmingą karjerą ir Nagų modeliavimo ne tik įgūdžių ir patirties. Teisingai med iagose ne mažiau svarbu. Pradedančiųjų rinkiniai, todėl ypač gerai, jei kažkas naujo prasideda nagai, ypač jei dar nėra Įranga yra prieinama. Priklausomai nuo to, kokią sistemą norite dirbti, įvairūs priedai, kurių reikia. UV gelio rinkinys yra idealus, jei jūs esate Viską nusprendžia dėl nagų modeliavimas su geliu, kaip be to į Sūdymo vieneto šviesa yra įtrauktas. Mėginio arba užpildymo rinkinys Kita vertus yra puikus, jei ką nors išbandyti naują produktą nori, arba tiesiog naujas gelio reikia, nes visa, kas verslo įranga vis dar egzistuoja. Daugelis norėtų jį, jokios didelės sumos gelio pirkti, nes jie suvartoja tiek daug medžiagos greičiau laiko ir kaip šviežia Medžiagų naudojimas. Su mūsų NDED UV geliu užpildymo nustatyti mažas gauti per Gruntas gelis 15 ml ir 1-fazės gelis 15 ml kiekis. Už a gruntas su 15 ml yra itin stiprus surengti mažas rinkinys. Pasitikėti savo patirtimi kaip gamintojas. Mes siūlome aukščiausios kokybės produktus. Tu tiek iš mūsų Paslaugų nei būti visiškai įsitikinęs mūsų produktų.

Matmenys
+

0.116 Metras (m)
0.095 Metras (m)
0.045 Metras (m)

Antspaudas
+

UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis