Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Pradedančiųjų Rinkiniai / Gelio rinkinys
Nagų modelis vietą bazės namams: UV gelis starteris nustatyti atveju

Informacija
+

Jūs pasirinkote modelis dirbtiniai nagai namie ir bet ne pakankamai žinoti ko jums reikia? Taip pat trūksta tikslią informaciją apie nagų modeliavimo veikimą? Nesijaudinkite, mes galime suteikti jums NAIL-EON UV gelis starteris rinkinys su atveju siūlomas Detali instrukcija, gelis modeliavimo. Yra vietos multi funkcijos atveju pagamintas iš aliuminio, visos medžiagos, patenkančios į bazinės įrangos. Be UV lempos dalis atspindi, su 4 x 9 Watt liuminescencinių lempų ir spalvų sidabro arba baltos spalvos galima yra, dar reikmenys atveju: nagų valiklis 100 ml kiekis, 1 buferinio tirpalo, 3 g nagų klijai, UV-1-fazės gelis su 15 ml, Pro failą tik su smėlis 180 / 100, pakuotėje yra 5 raudonmedžio lazdelės, gelio ir 50 patarimai dydžių už visus 10 pirštų modeliavimo teptuku. Su šiuo visiškai Starter Kit, galite atnaujinti sau ar draugui, be abejo, savo natūralius nagus arba tik sustiprinti. Su rinkiniu pateiktas instrukcijas paaiškina visą procesą nuo pat pradžių. Rasti nebėra visą medžiagą atskirai kartu, vietoj to renkasi šio UV gelio rinkinys nagų studija-kokybės garso.

Antspaudas
+

UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

5

Apžvalga

5
7
4
0
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis