Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Pradedančiųjų Rinkiniai / Gelio rinkinys
Euro-Line Profesionalus gelis Nustatyti

Informacija
+

Jie turi didelių lūkesčių dėl nagų geliu ir Todėl vis dar ieško teisę? Jūs taip pat turėtų Nagų geliai turi būti tinkami alergiškiems žmonėms? Sustabdyti, tada tai tiksliai teisę. Su mūsų Euro-line profesionalus gelis have you found po Jūs ieškote. Pirma, šis UV gelis nustatyti visus apima keturis nagų dizainas geliai 15 ml to paties gamintojo, dėl ilgaamžiškumo, Modeliavimo vaidina svarbų vaidmenį. Ir kita vertus, jie tinka ir Alergiškiems. Kai jūs turite paruošti jūsų nagai iki šiol, įvesti į nustatyti atitinkamas gruntas ant natūralaus nago paviršiaus ir kad jis gerai sausas. Tada jūs galite pradėti taikyti gruntas gelis. Tegul Sustiprina šio sluoksnio šviesoje sūdymo vieneto ir dirbti jums nenuimant prakaito sluoksnis tęsė pastato gelis. Pagalvokite apie tai kaip C-kreivė vystymuisi. Po apdorojimo laikas galite Šypsena nubrėžti liniją su prancūzų gelis ir tai vėl UV šviesoje Tegul į. Dabar, pašalinti prakaito sluoksnis su švaresnis. Jei reikia su bauda byla arba failą smulkius pažeidimus buferio toli ir jums dėvėti profesionalus sandarinimo gelis kaip finišo liniją euro, kad Padaryti jūsų nagai blizga. Negalima laukti ilgiau ir užsisakyti Jūs mūsų starteris rinkinys su aukščiausios kokybės produktus, geriausias Nagų studija-kokybės garso.

Matmenys
+

0.17 Metras (m)
0.164 Metras (m)
0.103 Metras (m)

Antspaudas
+

UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

LED tinka

LED gelių ir jiems tinkamų priedų pagalba nagus baigsite ypač greitai: LED lempos arba CCFL lempos pagalba LED geliai sukietėja per 30-90 sekundžių; galima naudoti ir UV lempas – tokiu atveju užtrunkama 120 sekundžių, kaip įprastai. Šiuos gelius norint nuimti šlifavimo neprireiks – juos galima nuvalyti. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su LED geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

4.666666666

Apžvalga

5
2
4
1
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis