Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Pradedančiųjų Rinkiniai /

Spalvos gelis rinkiniai

Yra Spalva gelis nustato nded parduotuvės paprastai nuo UV spalvoti geliai, kurie yra prieinami kaip viename straipsnyje. Kaip atskirų produktų iš rinkinio pakeitimas yra labai paprastas ir visos spalvos visada yra visiškai prieinama. Skirtingomis spalvomis su pačiu tekstūros arba pačios spalvos su skirtingos tekstūros derinys yra ypač įdomi. Taigi yra nagų meno poveikį, kuris tik atskleisti savo išskirtinumą ir kad tam tikrų kažkas antrą iš žvilgsnio. Atspalvių panašumai yra pabrėžė įvairovę ir rezultatas yra įdomi meno kūrinį ant kiekvieno nago. Ypač juokinga, ir efektyviai jis veikia kai atskirų spalvų, spalvinga nustato arba padalijama taip pat ritmas ant nago. Taigi, spalvinga visiškai padengti yra derinys, kuris yra visiškai kitokia, ir dar bendras elementų ant kiekvieno nago.
 
Spalvos gelis rinkiniai dar yra idealus Starter Kit pradedantiesiems. Įvairių spalvų pasirinkimas leidžia lengvai pirmasis eksperimentas, rinkiniai su vidutinio klampumo spalvoti geliai, kurios be to medaus ir savarankiškai sklandžiai yra ypač gerai tinka. Šie geliai privalumas: pašalina parengti padavimo darbo, turinti nemažai kliūčių, ypač pradedantiesiems kuriant nagų dizainą. Pažymėtoje srityje nded parduotuvėje yra Spalva gelis rinkiniai nded diapazonas taip pat premium derinius veikia ypač elegantiškas nagų dizainas.
Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€