Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Pradedančiųjų Rinkiniai / Manikiūro Rinkiniai

Manikiūro Rinkiniai

Klasikinis manikiūras nustatyti, namuose taip pat, kaip praktiškai indų ir piniginė neturėtų trūkti, susideda iš kai kurių priežasties interesus, kurios kruopščiai nagų priežiūrai. Greitas remontas, pavyzdys kankina gamtinių arba dirbtinių nagų galimi su rinkinių ir dažnai blogiau apgadinamas. Vinis yra gražus ir gražus kiekvienoje situacijoje.

Pagrindinio įrenginio manikiūro rinkinys yra dažnai įsikūręs konkrečiu atveju. Priklausomai nuo to ar kruopščiai nagų priežiūros rinkiniai yra namo arba praktiškai į maišą arba kosmetikos atveju būti perdavimui, dydis ir taikymo sritis skiriasi. Vienas ar daugiau failų į skirtingo smulkumo, aukštos kokybės nagų žirklėmis arba nagų Clipper, kaip ir įvairių priedų, pavyzdžiui, odelių peiliai arba UV švelniai stumia atgal į taktą odeles ir valymas nagų kraštus nuo purvo ar želė likučių yra visada, bet pagal pavyzdį. Rinkiniai keliauti įtraukti paprastai panašūs įrengimus, dažnai mini formato arba pažangios dvigubai priemonė. Yra sudedamųjų dalių rinkinys, gražus ir praktinių atvejų, kurie patikimai uždaromi su užtrauktuku. Atsižvelgiant į kokybę, maišeliai susideda iš plastiko, odos ar net nekilnojamojo odos prabangos versijos.

Manikiūro rinkiniai profesionaliam naudojimui yra mažiau kelyje reiškė ir buvo žymiai didesnis dažnai ar net elektros nagų karpymo, Manikiūras ir nagų priežiūros priemones. Dažnai, šių rinkinių yra ragena, taip pat valdymo įtaisai, kuriuos būtų galima palaikyti odos. Frezavimo mašinos turi daug dokumentus gali būti paduotas, sujungta ir poliruoti. Ypač kai ne tik manikiūro ir pedikiūro rinkinys turėtų būti įmanoma, daugiau įrenginių, įskaitant vinis žirklės yra reikalaujama. Tai yra aplinkybė dėl, mano nagai dažnai yra žymiai stabilesnis nei nagai.

Į į nded parduotuvė aukštos kokybės manikiūro rinkiniai yra siūlomi, yra vienetai yra iš kieta ir ilgaamžė medžiaga, manikiūro įranga yra nerūdijančio plieno dizaino integruota metalo, žinoma. Kai visi, Turėkite omenyje, kad valymo purvo ir drožlės turi būti atliekama po, prietaisus. Indai, panaudojimo yra nedelsiant taikytinas. Kas valymo metodai yra tinkami, yra gamintojo nurodymus perduoti.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€