Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Pradedančiųjų Rinkiniai / Bandymų rinkinys
UV gauti bandymų rinkinys, didelis UV gelis modeliavimo pirmieji žingsniai

Informacija
+

Pradedančiųjų rinkiniai yra puikus, su, Nagų yra tik prasidėjo. Mėginys rinkinys tinka išbandyti naujus produktus, ar kas, kad mes vis dar nežinome. Jūs gauti mūsų puikus NDED nustatyti vienas mėginys UV gelio gruntas su 15 ml Turinio, per jar 5 ml gruntas gelis ir 1-fazės-Builder gelis vidutinio klampumo, taip pat 10 asorti Prancūzijos patarimai. Taigi galite išbandyti mūsų geliai. Yra daug skirtingų geliai rinkoje, bet ne Iki šiol nėra visi vienodi. Kokybę gali būti gana didelis ir Yra skirtingi kriterijai, kodėl kas nors su želė geriau susitvarkyti kaip ir bet kuris kitas. Visada gali atsitikti, jūs su ir taip toli naudojamas gelis nebetenkinamas šimtas procentų. Norite norėtų laiko kažką naujo išbandyti, bet ne visi geliai tiglyje pirkti su dideliu turiniu. Yra stiklainius su mažiau turinį, tada tai yra Idealiai tinka naujas gelio išsamiai patikrinti ir išbandyti. Mes suteikti jums aukščiausios kokybės mūsų produktų, į Viskas apie naujausias valstybės meno yra pagaminti. Pasitikėti mūsų Patirtis, gamintojo, esate mūsų produktų ir mūsų Paslaugos turi būti visiškai entuziazmo ir užtikrintai.

Matmenys
+

0.082 Metras (m)
0.101 Metras (m)
0.057 Metras (m)

Antspaudas
+

UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

5

Apžvalga

5
3
4
0
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis