Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Pradedančiųjų Rinkiniai / Bandymų rinkinys
NDED Imties akrilo rinkinys

Informacija
+

Starteriai, yra visada geriausias rinkinių arba mėginių rinkinys Galimybę išbandyti produktus, mes dar nežinome ar naujos ateiti į rinką. Kas yra dirbęs, pvz., tik su gelio, bet pabandykite į tai, ar ir kaip jis susidoroti su akrilo, tai gali puikiai su mūsų NDED akrilo rinkinys padaryti mėginio. Modelis vietai su akrilo nėra UV lempa yra reikalinga, nes sukietėja į orą medžiagos. Tačiau patenka daug daugiau padavimo darbo dirbant su akrilo. Laiko reikia modelis su akrilo yra didesnis nei su geliu. Akrilo nagai yra sunkiau nei Nagus su geliu, jie pertrauka lengvai. Tačiau tai galiausiai visada klausimas iš asmeninio skonio, už kurią sistemą pasirinkti. Mūsų plataus rinkinio jie gauti, kad puikiai 5 G akrilo milteliai aiškiai nagų dizainas nagų dizaino primer klijais, atsakomybės Akrilo skystis 100 ml talpos su 10 nagų patarimai. Su šiuo Akrilo pagrindinis galite dirbti visą modeliavimo ir patikrinti, ar darbas su akrilo. Jūs būsite nustebinti kas unikalių rezultatų jūs galite pasiekti su mūsų rinkinys. Mes siūlome aukščiausios kokybės produktus. Pasitikėti mūsų ilgą laiką Patirtis gamyboje, kurios garantuoja jums, pagaminti iš naujausias technologijas.

Matmenys
+

0.15 Metras (m)
0.099 Metras (m)
0.044 Metras (m)

Antspaudas
+

Kietėjantys ore

Nagų dizainas be jokių kietinimo prietaisų: dekoruokite natūralius ar dirbtinius nagus be jokių prietaisų, kuriems reikia elektros maitinimo. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai kietėja patys ore.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

4.75

Apžvalga

5
3
4
1
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis