Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Pradedančiųjų Rinkiniai / Bandymų rinkinys

Bandymų rinkinys

NDED Imties UV Gelio rinkinys Bandymų rinkinys NDED Imties UV Gelio rinkinys
4,24 € *
NDED Imties akrilo rinkinys Bandymų rinkinys NDED Imties akrilo rinkinys
6,24 € *
nded siurprizas paketas Bandymų rinkinys nded siurprizas paketas
31,00 € *
28,44 € / 1000 g

Nėra paprasta priauginti dirbtinius nagus, todėl reikėtų praktikos, kad būtų įgyjami reikiami įgūdžiai. Kas nėra įsitikinęs, kad tikrai nori išmokti priauginti ir puošti dirbtinius nagus, neturėtų pirkti brangių rinkinių, kuriuose yra didesni kiekiai gelinių arba akrilinių produktų, o įsigyti nebrangų nagų dizaino bandomąjį pavyzdį, kuriame yra nedidelės pakuotės visų produktų, kurių reikia pradedantiesiems, norintiems išmokti priauginti dirbtinius nagus.

Mes siūlome du nebrangius gelio rinkinius, kuriuose yra skirtingų produktų. Norintieji pradėti mokytis, kaip reikia priauginti gelinius nagus, mielai norės įsigyti rinkinius už nedidelę kainą, kuriuose nėra brangių prietaisų, greitai kietinančių nagus, specialių papuošimų bei nagų papuošalų ir įrankių, skirtų nagų priežiūrai, kadangi gelinių nagų priauginimui jų nereikia.

Siūloma įsigyti panašų rinkinį, norintiems išmokti priauginti akrilinius nagus. Bandomajame pavyzdyje yra gruntas, skaidrūs akrilo milteliai, skysčiai ir 10 pridėtinių nagų galiukų. Tad tai kaip tik tinkamas rinkinys, norintiems praktikuotis ir susipažinti su dirbtinių nagų priauginimu.

Ypač gerai yra tai, kad nagų dizaino bandomojo pavyzdžio produktų kokybė yra tokia pat aukšta, kaip ir visų mūsų produktų. Nėra jokių pigių bandomųjų rinkinių, kurių produktų kokybė būtų prastesnė, kurie Jums apsunkintų mokymąsi, būtų blogos kokybės. Mūsų produktų bandomuosius pavyzdžius prekybininkų atstovai duoda profesionaliems nagų dizaineriams/dizainerėms ir dideliems salonams ir studijoms, kad jie susipažintų su mūsų produktų įvairove. Žinoma, Jūs galite užsisakyti šiuos bandomuosius pavyzdžius pabandymui namuose ir kurti nagų dizainą!


Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€