Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Pradedančiųjų Rinkiniai / Gelinis Lakas Rinkinys

Gelinis Lakas Rinkinys

Tvirtos dangos, bus ne lustas su saugos dažus nuo to gelinis lakas rinkinys galima. Aukštos kokybės anglies dangos yra skirtos, kad jie turi net pagal apkrova ant nagų ir užtikrinti nepriekaištingą ir gražus paviršiaus, ilgą laiką. Spalvų schemos programoje rinkiniai visada naujomis kombinacijomis galite sukurti, bet kokiai progai yra tinkamas UV nagų lakas po ranka. Į kai kurių rinkinių, įvairius priedus kaip priedai įtraukiamos, kad visiškai nagų modeliavimas yra įmanoma naudojant turinio.

Anglies spalvos lakas yra keli privalumai, paraiškoje. Aukštos kokybės UV lakai gali būti lengvai tvarkomi ir traukti sklandžiai po konkrečių klampumo pati tvarka. Todėl nėra jokio poliravimo ir šlifavimo, nagų puikiai veikia nuo pat pradžių ir keletą savaičių. Anglies dažų nagai tampa ypač atsparūs mechanines apkrovas ir kiti pabrėžia. Be to, viliojanti blizgesio, kurioje pabrėžiama spalvų blizgesį užtikrina nepriekaištingą gražūs nagai, kad pritraukti dėmesį. Ilgas galiojimo laikas, reikia atidžiai darbo vietą plonų sluoksnių. Atskirai, kiekvienas sluoksnis turi būti apdorojami pagal UV lempa. Sluoksnių skaičius priklauso nuo norimo intensyvumo spalvų ir dizaino. Anglinių dangų iš to gelinis lakas rinkinys gali būti sumaišyti tarpusavyje ir už kūrybinės nagų meno poveikį kartu.

Mes siūlome įvairių pradedančiųjų rinkiniai, mūsų internetinėje parduotuvėje. Visada yra daug UV spalvos dažai įvairių koordinuota atspalvių, taip pat išsamios darbo instrukcijos. Jei norite, kad rinkinius sudaro papildomų priedų, pavyzdžiui, lemputės, UV a valiklis arba trinkelės. Taip pat buferiai, failus, Rose medienos juostelės ir poliravimo su skirtingais treniruokliais.

Su mūsų Starter paprasto rinkiniai patikrinti anglies UV laku lengvai. Gegužės taikomas gelis danga ant natūralių nagų bei modeliuojama akrilo ar gelio nagai. Natūralius nagus stiprinanti bazė kailis rekomenduojama apsaugoti nagų spalvos pokyčiai. Rišiklis, taikoma pagal gruntas gelis užtikrina geriau rankena. Matinės spalvos nagų lakas dera nagų lako privalumus ir UV gelio produkte ir žada ilgą blizgesį, ryškių spalvų ir patvarumo!

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€