Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Pradedančiųjų Rinkiniai / Akrilo Rinkinys
Vylet Nails Problema nagų rinkinys - akrilo

Informacija
+

Įsikūręs ant skydelio akrilo modeliavimo iki išbandyti pradedančiųjų rinkiniai kaip mūsų akrilo rinkinys yra ypač gerai tinka. Jei Jau esate akrilo modelis sluoksnių, tačiau naudojant rezultatas nėra yra patenkinti, nes atsakomybė yra ne jūsų mintis. gauti akrilo su mūsų problema VÝLET nagai nagų rinkinys puikus sprendimas. Rinkinys buvo pagaminti apie naujausius UV gelio ir akrilo plėtrą. Produktai gali būti naudojama visų tipų nagų ir ne ilgalaikis akrilo modelis sluoksniai yra pagaliau passé. Platus rinkinys, jūs gaunate 15ml VÝLET-Vinys revoliucijos gruntas, itin didelis sukibimas ir 100 ml Vylet-nails akrilo skystis. Valymo ir nuriebalinimo nagai VÝLET-Vinys švaresnis standartas su 100 ml turinio rinkinys yra įtrauktas. Norėdami tai padaryti, kiekvieną 30 g Vylet-nails akrilo milteliai yra aišku, Vylet-nails akrilo milteliai baltos ir Vylet-nails akrilo milteliai rožių. VÝLET-Vinys revoliucijos sandarinimo gelis su 15ml šviesius išvados baigia pasiūlymas. Akrilo modeliavimas vadovas padės jums geriausią pavyzdį, gali dirbti su gražus Prancūzijos išvaizdą, kuris pagaliau gerai gali ir savarankiškai į extreme problema nagai. Pasitikėti savo patirtimi, gamintojas. Mes siūlome aukščiausios kokybės produktus, jums labai patinka. Išbandyti mūsų akrilo nustatyti problema nagai ir nelipnūs sluoksnių akrilo modelio galiausiai priklauso į praeitį.

Matmenys
+

0.294 Metras (m)
0.21 Metras (m)
0.111 Metras (m)

Antspaudas
+

Kietėjantys ore

Nagų dizainas be jokių kietinimo prietaisų: dekoruokite natūralius ar dirbtinius nagus be jokių prietaisų, kuriems reikia elektros maitinimo. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai kietėja patys ore.

instrukcijos
+

1 veiksmas: nagą paruoškite kaip įprastai.

2 veiksmas: natūralų nagą padenkite pirminiu sluoksniu.

3 veiksmas: akrilo skystį pradėkite maišyti su pridėtais akrilo milteliais.

4 veiksmas: teptuką reikia pirma panardinti į skystį, o paskui į miltelius.

5 veiksmas: prie teptuko viršūnėlės susidarys kreminė masė.

6 veiksmas: su šia mase galite pradėti formuoti nago modeliavimo sluoksnį.

7 veiksmas: pridėtas gelinis lakas pasitarnauja užbaigto modeliavimo sluoksnio užbaigimui.


Patarimas: jei nenorite naudoti gelinio lako, galite naudoti poliravimo blokelį ir nupoliruoti nagą iki veidrodinio blizgesio.
Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

5

Apžvalga

5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis