Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Pradedančiųjų Rinkiniai / Akrilo Rinkinys
NDED Problema nagus akrilo rinkinys
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Ar jūs netgi žinote jį? Natūralių nagų yra mazgelių, Grioveliais ar kitų problemų, kai tradicinių produktų Nepakankamumas nagų? Tai nebėra būtina, nes dėka į NDED Problema nagų akrilo rinkinys jau baigiasi. Dėka naujausių technologijų ir Akrilo technologijos produktų plėtra gali dabar taip pat Klientai su problema nagai į visą nagų dizainas ir nagų dailės ateiti. Šis akrilo nustatyti problema nagai yra tik sudėtyje yra aukštos kokybės produktų, kurie žada universalus nagų dizainas. Gaminių yra taikomos visų tipų nagų. Kaip ir visi kiti akrilo produktai, visi gali taikyti rūšių nagų dizaino būti. Šį komplektą sudaro: - gruntas 15 ml - nagu akrilo Skystas XL 1000 ml - akrilo milteliai mikro prabanga aiškiai su Gan-stop 30 g - akrilo milteliai mikro balti prabangūs prancūzų su Gan-stop 30 g - akrilo milteliai mikro prabanga pakilo Gan-stop 30 g - sandarinimo gelis 15 ml - UV gelis nagų dizainas nagų dizainas modeliavimas vadovas - nagų dizaino akrilo modelis sluoksnių vadovas - UV gelis klaidų priežastis sąrašą visų tiekiamų produktų gali žinoma taip pat atskirai užsakymas mūsų internetinėje parduotuvėje. Su šio rinkinio, jūs gausite bet ekonomiškai efektyvių tiekė visus būtinus produktus į vieną smūgį. Įsitikinkite, kad ir Jų klientai kokybė studija produktų ir nuostabiu Nagai - ir problema nagai niekada vėl bus problema.  

Matmenys
+
0.213 Metras (m)
0.22 Metras (m)
0.134 Metras (m)
Antspaudas
+
instrukcijos
+

1 veiksmas: paruoškite nagą – sustumkite nago odelę.

2 veiksmas: naudodami buferį natūralų nagą padarykite matinio atspalvio.

3 veiksmas: sudrėkinkite teptuką akrilo skysčiu.

4 veiksmas: sudrėkintą teptuką padėkite gulsčiai ant akrilo miltelių ir palaukite, kol teptuko smaigalyje susidarys tepimui tinkamas kamuoliukas.

5 veiksmas: tepimui tinkamą kamuoliuką padėkite ant nago ir sumodeliuokite nago sluoksnį.

6 veiksmas: užbaigus modeliavimo sluoksnį ir jam išdžiūvus, nagą reikia nudildyti ir nupoliruoti iki veidrodinio blizgesio.


Patarimas: pabaigai ryškesniam blizgesiui galite panaudoti lakavimo gelį.


Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4.3333
Apžvalga
5
2
4
0
3
1
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis