Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 49 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Pasiūlymai / Specialus pasiūlymas
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode WINTER2017
Nagų lipdukai 3D optika - trimatis dizainas nagų dailės
Informacija
+

Nagų lipdukai 3D optika yra labai paprasta naudoti. Lipdukai yra savaime klijų ir įdiegti specialų atleidimą nuo muitų poveikį nagų. Šis Nautr-kaip taip pat nagų dizainui, už kelių žingsnių yra baigtas, dirbti individualiai ir profesionaliai tiek.
Saugoti lipdukas su 3D efektas ilgai ir patikimai nagų, tai turi būti gerai pasirengę. Priklausomai nuo taikomos nagų dizainas mes nagų manicured ir poliruoti ar susisteminti atsargiai su akrilo arba gelio. 3D lipdukas atrodys į šlapias gelį arba įterpti į drėgnas UV gelio lakas ir švelniai paspaudus. Nagų dailė yra pilnas, tada pagal UV šviesos šaltinio gydymas atliekamas. Esant tokiam požiūriui, laikosi tikrai nago plokštelės Nailsticker ir atsiskleisti jų 3D išvaizdos. Lipdukai yra gerai apsaugotas ir patvarus blizgesio nagų dizainas šviečia, viršutine danga yra taikomos kaip apdaila. Sandarinimo gelis užtikrina nagų dailės ilgaamžiškumą.


Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
5
Apžvalga
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis